Powrót
Teren:
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
Warszawa
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Ukraina
Białoruś
Litwa
Pozostałe
Parafia:
Wszystkie miejscowości
Bełk-Belk
Bestwina
Będzin (mojż.)
Będzin Trójca Przenajśw.
Będzin-Grodziec
Biała (pow. kłobucki)
Bielsko-Biała -Biała Opatrzności Bożej
Bielsko-Biała -Lipnik Narodzenia NMP
Bielsko-Biała -Mikuszowice Krakowskie św.Barbary
Bielsko-Biała -Straconka MB Pocieszenia
Bieńkowice-Binkowitz
Bieruń-Berun
Bluszczów-Bluschczau
Bojanów-Bojanow
Bojszowy-Boischow
Boronów-Boronow
Boronów-Boronow USC
Borowno
Borucin-Borutin USC
Brenna-Brina
Bronów-Braunau
Brusiek-Bruschiek USC
Brynek-Brynnek
Brzeźce-Brzestz
Buczkowice
Bytom Chrystusa Króla
Bytom św. Trójca
Bytom Wniebowzięcia NMP
Bytom-Beuthen -Śródmieście USC
Bytom-Beuthen (ewang.)
Bytom-Bobrek USC
Bytom-Łagiewniki-Hohenlinde USC
Bytom-Miechowice św.Krzyża
Bytom-Miechowice USC
Bytom-Rozbark-Rossberg USC
Bytom-Stolarzowice USC
Bytom-Sucha Góra USC
Chechło-Chechlau
Chełm Śląski
Chlina
Chorzów św. Barbary
Chorzów św. Barbary
Chorzów św. Marii Magdaleny
Chorzów USC
Chorzów-Hajduki Wielkie USC
Chorzów-Königshütte (mojż.)
Chorzów-Królewska Huta (ewang.)
Chorzów-Królewska Huta I USC
Chorzów-Królewska Huta II USC
Chruszczobród
Ciasna-Cziasnau
Ciągowice
Cieszowa-Czieschowa USC
Cieszyn (bezwyznaniowcy)
Cieszyn św. Marii Magdaleny
Cięcina
Cykarzew
Cyprzanów
Czaniec
Czarny Las (ewang.)
Czechowice-Dziedzice św. Katarzyny
Czeladź św. Stanisława Biskupa
Czeladź-Piaski MB Bolesnej
Czernica-Czernitz
Czerwięcice-Czerwentzütz
Czerwionka-Leszczyny-Czerwionka USC
Czerwionka-Leszczyny-Czuchów-Czuchow
Czerwionka-Leszczyny-Dębieńsko św. Jerzego
Czerwionka-Leszczyny-Dębieńsko USC
Czerwionka-Leszczyny-Leszczyny USC
Częstochowa św. Zygmunta
Częstochowa-Jasna Góra
Danków
Dąbrowa Górnicza-Łęka NMP Częstochowskiej
Dąbrowa Górnicza-Ząbkowice Zesłania Ducha Św.
Dąbrowa Górnicza MB Anielskiej
Dąbrowa Górnicza-Błędów Trójcy Przenajświętrzej
Dąbrowa Górnicza-Gołonóg św. Antoniego
Dąbrowa Zielona
Drochlin
Gamów-Gammau
Gierałtowice
Gliwice św. Apostołów Piotra i Pawła
Gliwice św. Barbary
Gliwice św. Bartłomieja
Gliwice Wszystkich Świętych
Gliwice- Zbawiciela (ewang.)
Gliwice-Brzezinka św. Jadwigi Śląskiej
Gliwice-Łabędy Wniebowzięcia NMP
Gliwice-Ostropa Ducha Świętego
Goczałkowice Zdrój
Godów-Godow
Golasowice-Gollasowitz (ewang.)
Goleniowy
Goleszów-Golleschau
Goleszów-Golleschau (ewang.)
Gołkowice-Golkowitz USC
Gorzyce-Groß Gorzütz
Gorzyczki-Klein Gorzütz USC
Górki Wielkie-Groß Gurek
Grabówka-Grabowka
Grodziec-Grodzietz
Imielin USC
Irządze
Istebna
Jankowice-Kőniglich Jankowitz
Jasienica-Heinzendorf
Jastrzębie Zdrój św. Katarzyny
Jastrzębie Zdrój USC
Jastrzębie Zdrój-Borynia
Jastrzębie Zdrój-Ruptawa
Jaworze-Ernsdorf
Jaworze-Ernsdorf (ewang.)
Kalety-Jędrysek św. Józefa
Kalety-Stahlhammer
Kalety-Zielona USC
Kamienica Polska
Kamieniec-Kaminietz
Kaniów
Katowice Niepokalanego Poczęcia NMP
Katowice św. Jadwigi Śląskiej
Katowice-Bogucice św. Szczepana
Katowice-Bogucice USC
Katowice-Brynów USC
Katowice-Dąb USC
Katowice-Dąbrówka Mała USC
Katowice-Kattowitz (ewang.)
Katowice-Kattowitz USC
Katowice-Kattowitz-Zamek USC
Katowice-Ligota USC
Katowice-Murcki USC
Katowice-Panewniki USC
Katowice-Piotrowice USC
Katowice-Podlesie USC
Katowice-Roździeń USC
Katowice-Roździeń-Szopienice USC
Katowice-Szopienice USC
Katowice-Wełnowiec-Hohenlohehütte USC
Katowice-Załęże USC
Kidów
Kłobuck-Klobutzko
Kłomnice
Knurów USC
Kobiór-Kobier
Kochanowice-Kochanowitz
Koniecpol
Koniecpol-Chrząstów
Konopiska
Kopienica-Łubie
Kornice-Kornitz
Koszęcin-Koschentin
Koszęcin-Koschentin USC
Kośmidry-Koschmieder USC
Koziegłowy św. Marii Magdaleny
Koziegłówki
Kozłów
Kozy
Kroczyce
Krowiarki
Kruszyna
Krzanowice-Kranowitz
Krzepice
Krzyżanowice
Książenice-Knizenitz
Kuźnia Raciborska-Ratiborhammer
Lekartów
Lelów
Leszna Górna-Ober Lischna
Lędziny-Lendzin
Ligota-Ellgoth
Lisów-Lissau USC
Lubecko
Lubliniec-Lublinitz
Lubliniec-Lublinitz (ewang.)
Lubomia-Lubom
Lubsza-Lubschau
Lyski-Lissek
Łany Wielkie
Łaziska Górne
Łaziska-Lazisk
Łodygowice
Łubowice-Lubowitz
Maków-Makau
Marklowice-Marklowitz
Miasteczko Śląskie USC
Miasteczko Śląskie Wniebowzięcia NMP
Miasteczko Śląskie-Bibiela USC
Miasteczko Śląskie-Żyglin Narodzenia NMP
Miasteczko Śląskie-Żyglinek USC
Miedźna-Miedzna
Miedźno
Międzybrodzie Bialskie
Międzyrzecze Górne-Ober Kurzwald
Mikołów św. Jana (ewang.)
Mikołów św. Wojciecha
Mikołów-Bujaków-Bujakow św. Mikołaja
Milówka
Mizerów-Miserau USC
Modzurów-Mosurau
Molna (ewang)
Mstów
Mszana-Mschanna
Mykanów
Mysłowice (ewang.)
Mysłowice NSPJ
Mysłowice USC
Mysłowice-Brzezinka USC
Mysłowice-Brzęczkowice USC
Mysłowice-Kosztowy USC
Mysłowice-Krasowy USC
Mysłowice-Zamek USC
Myszków-Mrzygłód NMP Różańcowej
Nakło (gm.Lelów)
Nakło-Naklo USC
Nędza-Buchenau
Nieboczowy USC
Niegowa
Niegowonice
Ogrodzieniec
Olsztyn
Ornontowice-Ornontowitz
Orzesze-Orzesche św. Apostołów Piotra i Pawła
Paczyna
Palowice-Pallowitz
Paruszowiec-Paruschowitz
Parzymiechy
Pawłowice-Pawlowitz USC
Pawłów
Pawonków-Pawonkau
Piasek-Ludwigsthal ( ewang.)
Piekary Śląskie Imienia NMP
Piekary Śląskie-Brzeziny-Birkenhain
Piekary Śląskie-Dąbrówka Wielka-Groß Dombrowka
Piekary Śląskie-Deutsch Piekar USC
Piekary Śląskie-Kamień św. Piotra i Pawła
Piekary Śląskie-Kamień USC
Piekary Śląskie-Kozłowa Góra-Ziegenberg USC
Piekary Śląskie-Szarlej USC
Pierściec
Pietraszyn
Pietrowice Wielkie
Pilchowice
Pilica
Pilica (ewang-augsb.)
Pisarzowice
Pniowiec-Gross Pniowitz USC
Poczesna
Podlesie
Pogrzebień-Pogrzebin USC
Pogwizdów-Pogwisdau
Połomia-Pohlom
Ponięcice-Ponientzütz
Poniszowice-Ponischowitz
Przegędza-Przegendza
Przybynów
Przyłęk
Przyrów
Przystajń
Przyszowice
Pstrążna-Pstrzonsna
Pszczyna -Stara Wieś
Pszczyna (ewang.)
Pszczyna Wszystkich Świętych
Pszczyna-Pless USC
Pszów
Racibórz-Bosacz-Bosatz USC
Racibórz-Brzezie-Hohenbirken USC
Racibórz-Markowice-Markowitz
Racibórz-Miedonia-Niedane USC
Racibórz-Ocice-Ober-Ottitz
Racibórz-Ostróg-Ostrog USC
Racibórz-Płonia-Plania USC
Racibórz-Ratibor (ewang )
Racibórz-Ratibor USC
Racibórz-Stara Wieś-Altendorf
Racibórz-Studzienna USC
Racibórz-Sudół-Sudoll USC
Racibórz-Zamek-Schloss Ratibor
Radlin
Radlin-Biertułtowy-Birtultau
Radostowice-Radostowitz
Radziechowy
Radzionków-Radzionkau USC
Radzionków-Radzionkau św.Wojciecha
Rajcza
Raszczyce - Raschuetz
Repty Śląskie -Repten św.Mikołaja
Rędziny
Rogów- Rogau
Rokitno
Ruda Śląska USC
Ruda Śląska-Bielszowice-Bielschowitz św.Marii Magdaleny
Ruda Śląska-Bielszowice-Bielschowitz USC
Ruda Śląska-Bykowina-Friedrichsdorf USC
Ruda Śląska-Czarny Las-Schwarzwald USC
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte św.Jana Chrzciciela
Ruda Śląska-Godula-Godullahütte USC
Ruda Śląska-Halemba USC
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz Trójcy Świętej
Ruda Śląska-Kochłowice-Kochlowitz USC
Ruda Śląska-Nowa Wieś-Neudorf USC
Ruda Śląska-Orzegów USC
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte św.Wawrzyńca
Ruda Śląska-Wirek-Antonienhütte USC
Rudnik-Rudnick
Rudno-Rudnau
Rudołtowice - Rudoltowitz
Rudy-Groß Rauden
Rudyszwałd -Ruderswald
Rudzica-Riegersdorf
Rybnik (ewang.)
Rybnik USC
Rybnik-Boguszowice-Boguschowitz
Rybnik-Golejów-Golleow
Rybnik-Gotartowice-Gottartowitz
Rybnik-Ligota-Ellguth
Rybnik-Niedobczyce-Niedobschuetz USC
Rybnik-Popielów-Poppelau
Rybnik-Stodoły-Stodoll
Rybnik-Zebrzydowice-Seibersdorf
Rychwałd
Rydułtowy
Rydułtowy-Radoszowy
Rzuchów USC
Sadów-Sadow
Samborowice-Schammerwitz
Sączów
Siemianowice Śląskie Krzyża Świętego
Siemianowice Śląskie św.Michała Archanioła
Siemianowice Śląskie USC
Siemianowice Śląskie-Huta Jerzy USC
Siemianowice Śląskie-Huta Laura USC
Siemianowice Śląskie-Michałkowice USC
Siemonia
Siewierz św.Macieja Apostoła (gmina)
Siewierz św.Macieja Apostoła (miasto )
Sławików-Slawikau
Sławków
Soborzyce
Sosnowiec (ewang.)
Sosnowiec (mariaw.)
Sosnowiec (mojż.)
Sosnowiec (prawosł.)
Sosnowiec Katedra WNMP
Sosnowiec-Maczki (prawosł.)
Sosnowiec-Maczki p.w. Świętych Apostołów
Sosnowiec-N.Sielec Niepokalanego Poczęcia NMP
Sosnowiec-Niwka św. Jana Chrzciciela
Sosnowiec-Pogoń św. Tomasza
Sosnowiec-Porąbka p.w. Matki Boskiej Cz.
Sosnowiec-Stary Sielec św. Barbary
Sosnowiec-Zagórze św. Joachima
Sośnicowice-Kieferstädtel
Stanowice-Stanowitz
Starokrzepice
Staromieście
Strumień
Strzybnik-Silberkopf
Studzionka-Staude
Suszec
Syrynia-Syrin
Szałsza USC
Szczekociny
Szczerbice-Sczyrbitz USC
Szczyrk
Szonowice-Schondorf
Ślemień
Świerklaniec-Neudeck USC
Świerklany
Świętochłowice USC
Świętochłowice-Chropaczów USC
Świętochłowice-Lipiny św.Augustyna
Świętochłowice-Lipiny USC
Świętochłowice-Zgoda Eintrachthuette św. Józefa
Świnna
Targoszyce
Tarnowskie Góry (ewang.)
Tarnowskie Góry św. Ap. Piotra i Pawła
Tarnowskie Góry USC
Tarnowskie Góry-Piaseczna-Piassetzna USC
Tarnowskie Góry-Stare Tarnowice św. Marcina
Tarnowskie Góry-Stare Tarnowice św .Marcina
Tarnowskie Góry-Stare Tarnowice USC
Tarnowskie Góry-Strzybnica NSPJ
Toszek-Tost
Turze-Wellendorf
Tworków
Tworóg
Tychy św.Marii Magdaleny
Tychy USC
Tychy-Cielmice USC
Ustroń św. Klemensa
Warszowice-Warschowitz
Wąsosz Górny
Wielowieś-Langendorf
Wieszowa-Wieschowa
Wilkowice (pow.bielski)
Wilkowice (pow.tarnogórski) USC
Wilkowiecko
Wisła Mała-Deutsch Weichsel
Wiśnicze-Wischnitz
Włodowice
Wodzisław Ślaski-Loslau USC
Wodzisław Śląski (ewang)
Wodzisław Śląski Wniebowzięcia NMP
Wodzisław Śląski-Jedłownik USC
Wodzisław Śląski-Kokoszyce
Wodzisław Śląski-Zamek USC
Wojkowice Kościelne
Wojnowice-Woinowitz
Wojska-Woiska USC
Wola-Wohlau
Woszczyce-Woschczytz USC
Woźniki-Woischnik
Wójtowa Wieś- Richtersdorf
Zabełków-Zabelkau
Zabrze (ewang-ausgb.)
Zabrze św. Andrzeja Apostoła
Zabrze św. Anny
Zabrze-Biskupice św. Jana Chrzciciela
Zabrze-Mikulczyce św. Wawrzyńca
Zabrze-Zaborze św. Franciszka
Zabrzeg
Zajączki
Zawada Książęca-Herzoglich Zawada
Zawiercie św. Apostołów Piotra i Pawła
Zawiercie-Kromołów św.Mikołaja
Zawiercie-Skarżyce Trójcy Przenajświętszej
Zbrosławice-Broslawitz
Ziemięcice-Ziemientzitz
Złoty Potok
Zrębice
Żarki
Żarnowiec
Żernica-Deutsch Zernitz
Żory św. Apostołów Filipa i Jakuba
Żory-Baranowice
Żory-Rogoźna USC
Żory-Sohrau USC
Żuraw
Żywiec-Saybusch Narodzenia NMP
Osoba:
oraz
:
Zakres lat:
od
do
Opcje:
Wyszukiwanie dokładne
Wyszukaj jako para
Nie wyszukuj w rodzicach
Wyszukaj również w pobliskich parafiach (15km)
Wyszukaj tylko indeksy z ostatnich
1 dni
3 dni
7 dni
14 dni
31 dni
60 dni
ver. © 2010-
Polskie Towarzystwo Genealogiczne
:: ::
Producentem Geneteki (w rozumieniu ustawy o ochronie baz danych) jest Polskie Towarzystwo Genealogiczne