geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 35.374.77018.419.16511.678.4275.277.178

1.Danecka719.750399.592231.63388.525
2.Incognito666.462368.408187.326110.728
3.Wojciech_Liśkiewicz615.416328.171188.89598.350
4.bozenabalaw606.103349.980194.00162.122
5.Jabłoński_Edward597.321324.515201.95970.847
6.Basia_W574.446300.780219.85353.813
7.mmaziarski571.088245.063242.66683.359
8.janusch537.019300.393182.52854.098
9.danisha458.893209.519200.09349.281
10.jackun410.566205.110135.65369.803
11.jerzy_nowosielski406.785204.359134.56967.857
12.bazie395.421210.234136.71848.469
13.eliza1952372.480211.876110.51750.087
14.Jaskólska_Ewa364.653197.687135.23631.730
15.urszula_swierczynska353.515204.609111.43037.476
16.GTG_Silius_Radicum343.71469.82239.220234.672
17.Michał_Golubiński324.592170.429101.45652.707
18.Misiewicz_Elżbieta293.463150.003109.93733.523
19.Sobieraj_Ewa275.565157.34283.08735.136
20.Skrzypczak_Bogumiła270.039144.69690.42734.916
21.WZI258.822185.86830.06942.885
22.Izabela_Czaplicka256.706121.632101.33333.741
23.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
24.Tylingo_Bozena251.557120.58981.11749.851
25.halina237.663129.31583.84924.499
26.mteresa236.880122.36884.36730.145
27.Karsowianin219.421134.65659.62125.144
28.Rafał_Albiński208.88195.89369.49043.498
29.jurekzur208.513114.40468.61325.496
30.Kośnik_Krzysztof198.433116.58760.92320.923
31.Czarkowski_Jarosław193.457111.83155.46726.159
32.Ciesielski_Marcin189.64779.96359.47850.206
33.Krystyna_Stanisławska179.05489.42064.27225.362
34.magnowa178.72597.41762.29719.011
35.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
36.gz1411176.94698.33760.50618.103
37.WaldemarChorążewicz172.79549.50565.56957.721
38.Krystyna_Malik172.24198.24657.58116.414
39.grammy43116171.27992.48967.07411.716
40.Jegier168.88473.35479.99815.532
41.Myslinski158.75999.82944.48414.446
42.Majewska_Renata157.66089.79348.36219.505
43.ChmielowskaAnna149.12983.57233.29032.267
44.Berens_Jan144.84471.07237.36336.409
45.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
46.Tomek_Bogiel140.91383.02043.50714.386
47.nowak140.32673.70141.08225.543
48.bkrajewska139.21068.46650.04220.702
49.asska1139.10174.72950.12414.248
50.igoriosso139.03669.91242.74726.377
51.K_Zochniak137.47450.13538.41048.929
52.Krystyna_Domańska133.43860.67657.25715.505
53.krzysztofjach1132.54569.50747.50015.538
54.ArturWilkicki132.43970.88531.10330.451
55.Steamroller_Fly129.75074.28242.46613.002
56.dRob127.60654.56553.88919.152
57.Wilfried125.69468.08442.28915.321
58.Barbara_Kubcka124.60361.54347.19315.867
59.Maślanek_Joanna124.31268.52441.73014.058
60.Koprowski.Jerzy122.79051.80853.50217.480
61.mziel119.95871.35726.68021.921
62.JZI119.51762.03641.74315.738
63.Mikolaj_Wilk116.62528.78562.62725.213
64.Wlodzimierz_Macewicz115.69768.14131.46216.094
65.magda_lena113.67158.31643.25512.100
66.Kaczmarek_Aneta113.25475.23317.56820.453
67.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
68.kazluk110.54062.05536.03912.446
69.Gośka109.74243.73058.0827.930
70.Makowiecka_Krystyna109.67521.30852.09436.273
71.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
72.Krasieńko_Rafał109.21662.99733.57112.648
73.Wilnianka108.88754.61541.08513.187
74.jorgus06104.65160.75928.90914.983
75.marta1044102.00844.41527.47330.120
76.artekm101.53951.88137.93211.726
77.DorotaK99.50558.84826.97913.678
78.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
79.Staporek_Kamil96.36255.94629.91910.497
80.Czerkawska_Ewa96.16645.37049.4161.380
81.JanKontek95.38567.42919.4578.499
82.RoPson93.84550.17732.17111.497
83.kabe091.13445.39036.5559.189
84.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
85.Dębowski_Józef86.59446.78030.4599.355
86.olerys86.13046.65627.17612.298
87.Krzysiek_Imiołek85.27543.74824.98616.541
88.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
89.pronobis84.01535.05842.9635.994
90.Kornelia_Major83.39046.91426.6399.837
91.alus80.72830.91329.01720.798
92.Sludkowski_Darek79.80640.52427.67511.607
93.Kamila_Szymankiewicz78.28325.04050.9672.276
94.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
95.szubog76.05240.72626.6138.713
96.kotik774.80232.74819.74422.310
97.JMrozowski74.24250.39713.47110.374
98.ezoteryka73.98940.57525.3458.069
99.GZuzak73.71840.07925.7497.890
100.Grażyna_Przybysz73.10929.26434.9918.854
101.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
102.przodkowie.com72.477047.36325.114
103.anton_burza71.58733.05227.67710.858
104.Grabska_Iwona71.02638.07924.8368.111
105.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
106.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
107.annarenata69.35938.23420.94010.185
108.Gałkiewicz_Urszula68.9577.39343.36018.204
109.Bożena_Prymus68.95430.90427.22010.830
110.Ilona_Gieras68.80940.04521.9036.861
111.GRAZYNECZKAAA68.67718.33225.80424.541
112.AniaS68.42431.98727.2209.217
113.MGieras68.00136.49122.8688.642
114.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
115.mwpkk66.93133.60626.1427.183
116.Aleksandra_Piętak66.88736.63523.1987.054
117.kkrasinski66.58626.1548.45931.973
118.MagdaT65.58233.17325.5156.894
119.angap65.40731.75826.2567.393
120.Komorowski_Longin65.24235.65523.5426.045
121.kasia_wilcz64.75038.37025.902478
122.Pieczątkiewicz_Krzysztof64.44134.85922.9756.607
123.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
124.Gawlik_Andrzej63.72931.95121.52910.249
125.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
126.Paź_Jacenty62.03036.10617.5228.402
127.Koluszkowski_Henryk61.11533.40520.3477.363
128.mlawiak61.03133.88915.95711.185
129.Gadecki.Bogusław61.00522.53423.93014.541
130.BASIAPUSZ60.79231.13423.8915.767
131.Wojtowicz_Danuta60.11731.30920.4408.368
132.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
133.aniaosin59.55233.06520.2016.286
134.sloniatko6059.46640.9476.48812.031
135.Jozef1159.45725.54018.83415.083
136.dzicz58.88821.83815.02122.029
137.Sloniasz58.19433.34718.9235.924
138.Jarcun56.99834.2974.60718.094
139.kate10356.68731.82816.6398.220
140.Kasia_Marchlińska55.85843.70011.228930
141.romanburczyk55.30927.24020.4647.605
142.Ela_Ginalska55.15931.30417.8546.001
143.Bugajska_Joanna54.22124.83221.6817.708
144.aldonalata53.48326.39219.0528.039
145.Krzysztof_Gruszka53.04632.12016.6724.254
146.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
147.Krycha52.33033.27412.3096.747
148.Mania5352.26535.70011.6284.937
149.Rozenau_Adam51.72231.08220.6400
150.Jabłonowski_Marek50.48029.4278.48212.571
151.Skolimowski_Tomasz49.45021.96119.6357.854
152.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
153.peters48.42728.09314.4705.864
154.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW48.38720.74921.4976.141
155.katnal48.24228.62813.9075.707
156.Rruda47.84924.39317.9195.537
157.milosz47.71518.37511.94717.393
158.frisgaard47.54924.79314.1548.602
159.krambud47.50815.32124.1937.994
160.Rafael47.12725.81513.8247.488
161.adamhen5547.09323.87717.0816.135
162.krupabeata46.80922.12618.9525.731
163.Popkowicz_Bronisław46.48224.73115.3146.437
164.Romanowski_Piotr46.19817.38319.9638.852
165.janden46.02624.22915.8135.984
166.Rzechowicz45.85421.57720.5803.697
167.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
168.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
169.kasiema44.34427.28014.2872.777
170.tomes43.78915.32921.6446.816
171.tomekpn43.66120.18817.0806.393
172.Brozek_Oskar43.06021.40011.9959.665
173.mariola6142.91413.55120.5448.819
174.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
175.Ma_Sza42.49215.60519.5797.308
176.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
177.bisiza41.51219.63015.2846.598
178.czarnuszewicz_bozena41.23222.41313.4195.400
179.mierzyce41.23121.88214.9954.354
180.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
181.el_za40.62621.64414.4654.517
182.jur58boz40.62421.36116.3612.902
183.maed40.59623.02711.3106.259
184.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
185.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
186.Gordiasz40.4791.18639.2930
187.janocha140.37121.3638.52210.486
188.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
189.Janusz39.85114.84921.2233.779
190.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
191.sowa7339.28719.09715.3144.876
192.Synowiec_Ela39.00423.2088.9756.821
193.Dąbr_Włodek38.80623.48312.0353.288
194.Albin_Kożuchowski38.62322.59510.9075.121
195.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
196.ozanka38.54720.08513.4105.052
197.Świstak_Elżbieta37.93622.4759.9255.536
198.MAJCHRZAK_MARIUSZ37.72620.13813.6803.908
199.BasiaR37.53319.76414.6573.112
200.Anna_S37.45828.1976.2962.965
201.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
202.moyra77737.38619.73810.5077.141
203.piotrpola37.00819.60813.3684.032
204.MariannaF36.90320.61812.4363.849
205.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
206.Wieros36.83520.39712.7813.657
207.Agata_KJ36.77319.74912.5074.517
208.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
209.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
210.kolokolo35.55319.15513.2823.116
211.Wioletta35.3078.10026.496711
212.Sznober_Barbara35.2408.6686.87919.693
213.gregorry195334.94322.3318.2554.357
214.Baciński34.86213.1719.16012.531
215.kucz_agnieszka34.76325.1686.2113.384
216.ew_mar34.55924.1997.3622.998
217.JerzyGrzegorz34.53915.34515.1244.070
218.kamilo8634.47819.23014.263985
219.Mamaj_Jan34.40624.3885.5874.431
220.Bibi34.35717.48012.8883.989
221.Stradowski_Jacek34.20523.1886.9914.026
222.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
223.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
224.PabianAus33.34615.45814.5813.307
225.miras12133.29623.2117.3102.775
226.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
227.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
228.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
229.Jerzy_Stawiński32.99016.31811.4835.189
230.stanisław4832.96223.9106.4942.558
231.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
232.Daniel_Leszczyk32.36017.78910.8933.678
233.jarekrad32.33217.51911.6743.139
234.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
235.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
236.angoss31.63218.1899.9263.517
237.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
238.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
239.Stasiak_Michał31.01118.3439.1083.560
240.basia48130.78418.1959.0423.547
241.Jazwinska_Justyna30.55014.40210.5695.579
242.Janina_Hyb30.47514.46311.0125.000
243.ela_cwiklinska30.40218.41010.5401.452
244.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
245.aerbert30.23918.6646.9064.669
246.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
247.Adamiec_Walenty30.14916.16411.0172.968
248.mariaro129.75525.07604.679
249.misty6929.40418.2385.9495.217
250.Jason852429.1049.30511.0428.757
251.jgniedziejko29.05314.70011.7682.585
252.kujawiak28.94716.8209.4562.671
253.Mieżyńska_Danuta28.86914.65310.6043.612
254.x_hanna28.81715.9039.0323.882
255.GrzeS28.74113.47610.9104.355
256.B_Boa28.41817.1448.6362.638
257.adrian.kaszubski28.38611.13512.5774.674
258.Jakubas_Eugeniusz28.37915.9737.4954.911
259.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
260.Kokosinska_Urszula28.12412.84911.2494.026
261.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
262.Andrzej_Łęcki27.98215.9898.5433.450
263.Yerma27.80315.0849.2903.429
264.Berendzik_Malgorzata27.66213.5719.3034.788
265.karol44427.62216.0929.7691.761
266.Walczak_Marta27.55815.6846.5075.367
267.kapefa27.14023.15203.988
268.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
269.jerkre27.06515.1749.4042.487
270.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
271.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
272.Obidka26.81714.2709.6632.884
273.wanda-grys26.59712.9624.1209.515
274.m_jaro26.48115.2195.9615.301
275.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
276.Piotr_Romanowski26.36910.3146.9899.066
277.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
278.MagiQ26.20716.8265.8643.517
279.elgra26.16018.0775.8442.239
280.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
281.sarna21525.96317.1605.3233.480
282.Leszek12825.81718.9523.4703.395
283.krzaja25.77615.8747.4432.459
284.Winczakiewicz_Wacław25.66913.6178.4773.575
285.ATUIN25.63913.0409.0123.587
286.pgorzad25.63613.6219.2392.776
287.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
288.Rafik000225.50813.55410.4081.546
289.Olik25.26912.4109.4603.399
290.Raciborski_Marek25.23624.893106237
291.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
292.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
293.grzesm24.87512.5757.9844.316
294.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
295.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
296.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
297.Petrax24.62812.70710.2971.624
298.Niemirski24.59610.98511.1592.452
299.grzech24.58324.58300
300.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
301.Kurzyjamski_Wojciech24.42012.28411.380756
302.DorotaP24.33615.3367.0031.997
303.Machnik_H24.33019.9502.8651.515
304.Metalloviec24.30915.4496.4832.377
305.Urszula_Pogoń23.9858.5905.9359.460
306.margit23.96210.58711.3522.023
307.Chrzanowski_Stanisław23.95510.5288.9014.526
308.krysmag23.9469.6819.6844.581
309.Schaetzlein_Michael23.9304.140019.790
310.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
311.Jagielski23.84412.0678.6333.144
312.Bogusław_Woyciech23.81612.0297.3724.415
313.kawal23.78315.5394.1994.045
314.katarzyna.matyjas23.69113.2147.6792.798
315.Marck5723.68014.1726.5552.953
316.kat_pas23.63411.5529.9002.182
317.Lewandowicz_Adam23.6259.30212.7221.601
318.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
319.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
320.dorotan23.4063.8936.81312.700
321.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
322.iwomi23.19513.8688.2131.114
323.jolaprokopiukbathelt23.19112.1588.4872.546
324.Lange_Jerzy23.12818.88404.244
325.Rostkowski_Mariusz23.10411.9458.8122.347
326.marekamin23.08720.1012.016970
327.sbasiacz22.92111.7147.5073.700
328.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
329.B.Babiarz22.81613.4845.8053.527
330.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
331.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
332.hlpedersen722.51510.18410.8191.512
333.Suska_J22.27712.4737.3302.474
334.mena_u22.23711.2629.9121.063
335.piotrsm22.12513.3826.2902.453
336.Sroczyński_Włodzimierz22.02621.8971290
337.Kliber21.97712.6854.5874.705
338.walet21.88414.4916.518875
339.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
340.hania21.71411.1687.9692.577
341.mariamikołaj21.68617.3603.819507
342.Kozłowska_Elżbieta21.65116.7693.3231.559
343.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
344.kaskam21.38112.7484.7893.844
345.Krzysiek_21.3632.71915.4353.209
346.michal7221.29811.1168.0982.084
347.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
348.Stachwiuk_Elżbieta21.18214.1603.7043.318
349.MariaŁopaciuk21.00712.3466.5392.122
350.agnieszka599520.9056.9215.6948.290
351.Teresa_Milka20.7679.0084.2117.548
352.megagrzechu20.75110.3538.2382.160
353.arborpl20.58611.5476.7682.271
354.joanna8420.53114.3664.5281.637
355.kulsob20.43711.5066.5762.355
356.Szalomszalom2020.43012.3105.6842.436
357.Jules20.36611.6295.5203.217
358.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
359.Nastian20.3234.05112.0834.189
360.Strojczyk_Waldemar20.24011.8015.8272.612
361.J.Borycki20.1178.8428.6012.674
362.Domirka20.07310.4826.6462.945
363.Gosia25320.04911.2606.4132.376
364.Lukasz_Fajfrowski20.03611.7626.3201.954
365.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
366.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
367.aligatormp19.90019.90000
368.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
369.Projekt_OPI19.82811.4006.0482.380
370.surman19.67811.8886.0311.759
371.Sławek_Binczak19.56712.6006.042925
372.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
373.halina4419.49211.9345.4592.099
374.Marcin_P19.4679.8248.3741.269
375.ula1119.4439.7807.0722.591
376.angie19.41818.7300688
377.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
378.Łukaszek_Tadeusz19.20613.0063.8262.374
379.arletaso19.14011.8162.6704.654
380.martabalazak19.02019.02000
381.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
382.beata_anna118.6736.05411.5671.052
383.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
384.barbarag.18.65513.75504.900
385.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
386.pbasik18.4819.3876.9492.145
387.marek_kondrat18.39916.2491.613537
388.marjolena18.3388.0218.1622.155
389.magdalena7217.9319.1986.6952.038
390.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
391.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
392.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
393.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
394.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
395.beatab17.4798.4712.6686.340
396.Juszyba17.45611.4514.1261.879
397.bodzio5417.4279.8664.4543.107
398.jmzolt17.4028.1705.0284.204
399.grara17.39610.4305.1081.858
400.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
401.karolinaw17.2248.5705.2373.417
402.Gospel17.20110.2524.9022.047
403.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
404.Wiśniewski_Adam17.1378.8196.3231.995
405.marekn12417.0839.0596.1441.880
406.elżbieta17.03010.4002.9843.646
407.lidia195417.01517.01500
408.Jado16.93510.9884.8491.098
409.vitoo16.87611.5541.6123.710
410.Andrzej.P16.86414.1751.921768
411.Yskelo16.8169.8623.3373.617
412.Lewandowska_Justyna4416.80314.6519831.169
413.pawkos8316.70716.70700
414.Majtka_Łukasz16.6831.143015.540
415.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
416.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
417.Viola_AP16.4907.2787.3141.898
418.Irena_Kaczmarek16.3766.6068.5301.240
419.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
420.Robert120216.1897.5475.7632.879
421.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
422.Nowocin_Beata16.0606.6866.9162.458
423.Inula15.9527.8686.5281.556
424.Ulcia_d15.9347.0368.076822
425.Wojciechowska_Ewka15.9029.6844.2371.981
426.olaf1715.88611.0733.3581.455
427.stemo6115.8474.35510.534958
428.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
429.T_Chamerski15.7236.9475.8822.894
430.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
431.Uszyńska_Hanna15.7148.1425.7101.862
432.sieruga15.7135.2837.2353.195
433.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
434.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
435.mariuszek6915.6372.9644.9727.701
436.opol15.60711.4811.7532.373
437.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
438.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
439.Marek7015.4018.0466.809546
440.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
441.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
442.Lag200015.1595.7727.2532.134
443.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
444.rdet15.0986.3963.8744.828
445.Adalbertus15.073011.2543.819
446.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
447.kasiek14.9827.3614.8282.793
448.maluszycka14.9268.3704.5102.046
449.Lenaar14.91313.0465131.354
450.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
451.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
452.mariadobroslawa14.8636.4525.3583.053
453.RyszardBencko14.8578.0755.0731.709
454.annakt14.7748.4204.5641.790
455.luigi3714.7418.1064.2892.346
456.zetka14.7408.8633.9861.891
457.Pawlak_Elżbieta14.68712.24702.440
458.m_gry14.6838.4083.2213.054
459.KemMarzanna14.6525.3056.8782.469
460.julka6614.6309.1074.2771.246
461.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
462.Janusz_Stankiewicz14.5187.5103.6993.309
463.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
464.Labcio40214.3986.3924.3803.626
465.Gocha_D14.3917.3326.812247
466.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
467.dombas14.1963.1119.4091.676
468.kwroblewska14.1827.5582.9523.672
469.Obałek_Jacek14.1727.4005.3571.415
470.krzypov14.1497.7582.2264.165
471.Piachu214.1349.8081.2633.063
472.ztelega14.0977.6934.8881.516
473.Magierowski_Wojciech13.8799.7363.1301.013
474.GrzeSwier13.8656.8342.0324.999
475.Brudka13.8546.7274.7822.345
476.Walder_Wisława13.6744.89708.777
477.Lukasz.Puciata13.5108.7474.7630
478.Rutar13.4836.6574.2272.599
479.agac13.4836.5161.6665.301
480.BasiaFl13.4206.6705.4471.303
481.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
482.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
483.MMar13.3016.9884.7641.549
484.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
485.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
486.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
487.hal.ka12.9579.4102.951596
488.lukas4912.9068.6703.707529
489.Braun_Beata12.8616.9224.3051.634
490.jansz12.7256.6074.6651.453
491.aqkis12.71509.3693.346
492.ToniR12.6726.4182.5253.729
493.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
494.golcheck12.5636.4734.5921.498
495.Marcin_Dobrzyński12.5548.2803.367907
496.Daniel_Paczkowski12.5279.1845442.799
497.griszka5012.3979.2762.973148
498.Jazzek12.38712.38700
499.Hening12.3709.3822.201787
500.karolszotek12.3515.1914416.719
501.Aleks.K12.2002.5859.6150
502.Artsanon12.1364.5533.6063.977
503.waldas12.1247.57404.550
504.Czyżewski_Bartłomiej12.0407.4132.5072.120
505.Kempisty_Anna11.9494.6705.7031.576
506.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
507.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
508.dorocik13311.8747.4972.9741.403
509.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
510.Livia_Ditto11.6598.2343.018407
511.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
512.Anna_Parysek11.6146.5962.3692.649
513.mlazarecki11.6126.7583.1171.737
514.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
515.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
516.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
517.kasejuka11.4966.9233.3331.240
518.kubakpro11.4916.5494.198744
519.basiula11.4895.7113.1292.649
520.krawiec_anna11.4465.7464.4841.216
521.brulion11.3812.6328.71237
522.jacwes11.349011.3490
523.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
524.ciekawoscpoznawcza11.3424.6363.9662.740
525.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
526.nuernberg11.1687.0561.5602.552
527.tobi11.1676.3593.5211.287
528.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
529.maciejowski11.0774.3283.9332.816
530.Michal_Sk11.0135.7494.1661.098
531.Purski_Jan11.0094.9586.0510
532.KPM11.0015.7783.4201.803
533.bandziorek11.0013.2916.781929
534.Matuszewska_Magdalena10.9675.6324.1821.153
535.krysta_s10.9635.4244.0381.501
536.Grażyna_Wójcik10.9604.6653.3142.981
537.Kacper_Czerwiński10.9586.3533.4501.155
538.merdigon10.9384.8285.584526
539.historyk9910.9364.4303.7782.728
540.Miłosz_Pamuła10.8898.98501.904
541.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
542.jperkowski10.6107.5502.064996
543.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
544.rencr410.5586.2391.8482.471
545.62_61010.5216.2282.6771.616
546.boena10.5085.0991.6583.751
547.badur10.4975.5453.6291.323
548.Artur5910.3996.5922.5261.281
549.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
550.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
551.Emkael10.3516.6472.0781.626
552.szczelba110.3515.3583.9701.023
553.KrystynaZadworna10.3265.6563.810860
554.Kucharro10.3014.6454.3201.336
555.ZbLin10.2766.3372.0511.888
556.maria112m10.2443.7475.2261.271
557.szczesna10.2435.4264.332485
558.Agnieszka_Wójcik10.1595.7213.3471.091
559.Alinka10.1315.2643.6771.190
560.wmacoch10.1226.6172.5041.001
561.mariola071110.07007.5562.514
562.Magroski4910.0329.015109908
563.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
564.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
565.Kasprzyk_Anna9.9154.4953.6551.765
566.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
567.Marzanka9.8464.7414.150955
568.malkam2559.8304.8173.2231.790
569.Oleszka9.7993.0686.027704
570.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
571.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
572.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
573.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
574.donchichot9.6465.0622.3502.234
575.magat19.61809.6180
576.Jakub_Rokita9.6135.2693.1271.217
577.Genowefa9.6093.2505.771588
578.Piotr_Pukin9.6036.2192.3421.042
579.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
580.NS_Jurek9.5745.3223.271981
581.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
582.Krzych.K9.5325.2433.678611
583.monikab9.4861.8134.4153.258
584.Ula_W9.4466.8442.189413
585.miremik9.3725.0063.2821.084
586.Felberg_Sławomir9.3005.0353.1521.113
587.berfel9.2975.0303.2191.048
588.OlaH9.2506.2892.210751
589.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
590.aeroseek29.0526.5721.4191.061
591.Dąb_Henryk9.0515.7463.25748
592.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
593.Korzunowicz_Mirosław8.9524.2113.802939
594.maja678.9504.4023.709839
595.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
596.aaricia1048.8794.8603.121898
597.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
598.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
599.aktawres8.7506.84701.903
600.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
601.arjanek488.6524.7912.3311.530
602.Sułkowski_Jacek8.6055.5622.822221
603.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
604.SILAM8.4966.1782742.044
605.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
606.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
607.marzanna1758.4041.4194.0762.909
608.annaurban8.3888.38800
609.Kwos8.3766.1011.0451.230
610.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
611.Odrowąż8.3644.7992.616949
612.zlota_wilczyca8.3553.5194.014822
613.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
614.barbara19478.3032.2069975.100
615.madzia3278.2507.7710479
616.craft8.2215.5442.018659
617.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
618.PawS968.1961.0565.9571.183
619.Grabis_Mirosława8.1478.14700
620.monika.wałuszko8.1334.2463.260627
621.panter8.1244.5342.760830
622.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
623.Lubryk8.096317.340725
624.papakulka8.0556.3811.122552
625.olenski_jan8.0074.66903.338
626.J1anka8.0006.784896320
627.SebastianS7.9527.0299230
628.MIRMAZEK7.9247.7910133
629.Lukasz_Kuc7.9227.92200
630.ewakuszlik7.9065.0642.423419
631.poschadel7.9002.6224.398880
632.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
633.Kolk_Osyoiewska7.7964.3522.2721.172
634.grad7.7804.4673.3130
635.Garnek_Jarek7.76506.795970
636.sekutnica7.7467.74600
637.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
638.wld_lan7.6946.87156767
639.ELADAB7.6884.5512.347790
640.anusia16107.6875.42702.260
641.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
642.Joculus7.6216.6550966
643.pawko2237.6173.3981.8942.325
644.Jadwiga_Sibirska7.6034.7047312.168
645.kknebel7.5924.0382.3981.156
646.przeski7.5143.71303.801
647.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
648.HalinaLitka7.45907.4590
649.ziobrovska7.4503.3613.152937
650.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
651.Anetta_727.4423.7232.730989
652.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
653.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
654._jaj_7.3354.72102.614
655.KasiaKP7.3063.4012.971934
656.Małgorzata20057.2892.1384.481670
657.ewa_marciniak7.2573.5023.086669
658.brolly117.2431.7245.295224
659.Król_Majewska7.2353.97403.261
660.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
661.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
662.kziecina7.1657.105060
663.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
664.krzan6.9353.9021.2761.757
665.rjancz6.9232.8203.473630
666.Paweł_Zawadzki6.9082.2831.2093.416
667.Nowik_Grzegorz6.9071023.5053.300
668.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
669.krak2106.8842.1274.302455
670.Musial_Michalina6.8805.1621.197521
671.Teerose6.84504.2572.588
672.Margaret_Stas6.8416.4840357
673.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
674.charston906.7796.77900
675.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
676.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
677.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
678.basik6.7074.82601.881
679.tonffillka6.6883.8412.120727
680.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
681.Rozmysłowski_Marek6.6332.7451.2852.603
682.Joanna_D6.6313.2532.652726
683.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
684.graffik6.6082.8833.7250
685.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
686.RobertC6.5436.54300
687.kasiakozłowska6.4803.1062.550824
688.kulig326.4453.2072.504734
689.A.Kuba6.4414.0221.925494
690.mira_wiech6.4093.7672.335307
691.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
692.Stando_Piotr6.3574.32402.033
693.37gosia6.3433.4212.89824
694.Paula2576.3363.0052.980351
695.dl36.3282.6682.931729
696.mirst6.3153871.7974.131
697.e_emyli6.3123.0682.2251.019
698.GG_Grudzien6.2956.1799224
699.Stefanie_Matta6.2804.5011.559220
700.bertha6.2783.9501.2891.039
701.Partykowa_Iwona6.2703.3342.232704
702.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
703.grohel46.2414.2531.506482
704.Janka286.2374.5781.043616
705.rybecka6.2236.22300
706.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
707.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
708.neumann6.1315.116557458
709.Aleksandra_VanBever6.108006.108
710.Stawowski_Jarosław6.0882483.9711.869
711.EwaMolly6.0524.3991.244409
712.Paweł_Pyszniewski6.0381.7673.0621.209
713.beatpatt355.9981.8033.743452
714.naplopo5.9873.1925282.267
715.arnel5.9464.7141681.064
716.janinka275.9453.7701.784391
717.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
718.rawli5.8762.4992.3111.066
719.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
720.Beata655.8252.7752.278772
721.grabkk5.8153.3322.4830
722.Franek235.7733.1871.834752
723.Edybo5.7663.4981.543725
724.Kurlas_Cynthia5.7645.76400
725.imagines5.7634.6971.0660
726.Grażyna.K5.7615.76100
727.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
728.keresz5.7555.36329894
729.Socha5.7254.703873149
730.Janusz_Kielak5.7184.598461659
731.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
732.pawel_tk5.6171.6323.9850
733.belzowski_jacek5.6043.7701.358476
734.Kira5.6012.3663.2350
735.Opalinski_Piotr5.5674.627245695
736.Scowron5.5654.1201.38560
737.Sochers5.5623.5067711.285
738.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
739.marzenska75.5102.6532.102755
740.Katarzyna_m5.4933.2971.573623
741.kiniastr5.4695.46900
742.Marek-L5.4451.0163.634795
743.EANWhitson5.4414.224865352
744.Gransztof_Anna5.4293.2611.662506
745.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
746.Aga_Brz5.4262.6132.364449
747.bachach5.4241.0333.418973
748.Agnieszka_Kluzek5.4203.39502.025
749.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
750.jakozak5.3833.3251.604454
751.lpruski225.3744.088482804
752.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
753.Annetti5.3692.9622.053354
754.jarumasta5.3512.8909341.527
755.WPawlica5.3422.6881.985669
756.Klaus_Marcin5.3092.8202.021468
757.kkurys5.2945.29400
758.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
759.Ewa_Tańska5.2783914.8870
760.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
761.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
762.vicek19785.2542.7681.887599
763.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
764.Pitlab5.2131.9132.358942
765.Team_AGoFF5.1882.9482.2400
766.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
767.dorotakw5.1802.7051.996479
768.Teodozja5.1632.2151.0321.916
769.Malgonia5.1512.4982.056597
770.bezet5.1332.9531.962218
771.Bartek_M5.1333.0542.0790
772.tomczyk5.0793.43501.644
773.DankaW5.0791.5553.181343
774.broż_ka5.0501.1082.4911.451
775.Stefańczyk5.047005.047
776.kkosteczko5.0422.5412.005496
777.stojex5.0383.0049471.087
778.Włodzimierz5.0303.440780810
779.Kapelus5.0244.0319930
780.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
781.Katarzyna_714.9694.947022
782.wojtek234.9054.90500
783.poszukiwaczka604.9003.770944186
784.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
785.keret4.8682.7572.01893
786.Jola_Zalesie4.8512.7281.555568
787.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
788.kryst764.8083.795657356
789.Stanikowski4.8083.594904310
790.Sz_Joanna4.7973.551830416
791.Voyteck4.7933.1731.240380
792.iksdar4.7912.5671.742482
793.Markowski_Maciej4.7622.8281.408526
794.pawlowska_katarzyna4.7341.1962.0631.475
795.manyek21124.7334.73300
796.Orlik_Ala4.72804.7280
797.ahalaburda4.7246733.523528
798.tyburski4.723004.723
799.mastalerz4.7022.4321.835435
800.Masia4.70004.7000
801.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
802.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
803.RyszardSys4.6874.4422450
804.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
805.Maciej_L4.6713.0691.335267
806.mariusz90504.6521.4982.508646
807.Elżbieta_Piwińska4.6332.6431.485505
808.Mirek19004.6233.1451.014464
809.Kocoń_Leszek4.60504.020585
810.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
811.Mustad4.5892.7531.8360
812.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
813.Zabomba4.5751.7132.583279
814.labarnerie4.5662.5631.525478
815.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
816.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
817.Kacperm_sz4.5403.54092773
818.Forma_Eugeniusz4.538004.538
819.Majcher4.5322262394.067
820.orzechowski_m4.5222.6731.370479
821.anytram4.4892.0961.861532
822.zolo4.4442.78501.659
823.mejpien4.4441.4512.330663
824.Zubrzak4.4252.1766201.629
825.PiotrG4.4212.7541.457210
826.olka_elka4.4191.5191.6641.236
827.Chojak_Jacek4.4122.0461.1671.199
828.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
829.mareklaskowski4.4102.7721.275363
830.amg074.3992.4411.447511
831.alf_ch4.3672.5661.8010
832.Florczak_Renata4.3279012.1021.324
833.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
834.a.badowski4.2842.2551.637392
835.barbarafasiczka4.2714.27100
836.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
837.jareczkisz4.2332.3931.416424
838.Robert14.2302.764841625
839.sandy10m4.2222.35201.870
840.Dzedzej4.2172.2721.172773
841.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
842.DanielPratt4.2073.21492568
843.Piasecki_Zbigniew4.1971.8831.855459
844.mglinkow4.1781.0272.890261
845.AM_Kalski4.1062.654906546
846.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
847.andziulam4.0601.1412.382537
848.pawel.dyda4.0551.8839141.258
849.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
850.OlszewskiD4.0451.1502.754141
851.EwaH4.0422.0726911.279
852.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
853.prazmowska4.0382.1491.491398
854.robi1123.9932.4491.106438
855.amarylis393.9863.98600
856.BogusławBykowski3.9612.475935551
857.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
858.Ewa_Prejs3.9529632.260729
859.loknok13.94602.4891.457
860.swapgirly3.9452.2081.329408
861.majkuss3.9351.2989291.708
862.jozek3.9211.5761.851494
863.andrzej_baran3.91503.165750
864.CaramonM3.893003.893
865.jolanta_kulinska3.8621.5901.313959
866.mwpch3.8222.649361812
867.ewastepien3.8201.9821.464374
868.Eder3.8081.8711.758179
869.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
870.susic3.7803.78000
871.marla3.7721.8781.477417
872.JMarchewka3.7723.77200
873.KRutko3.7422.1541.5880
874.lechkar3.7323.009145578
875.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
876.Walczak_Jarosław3.7143.71400
877.mirkania3.6742.502924248
878.nicky3.6723.258245169
879.projektpodlasie3.6722.00601.666
880.Krawczyk_Wiesława3.6512.1291.104418
881.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
882.jertom3.6423.64200
883.tosia513.5913.59100
884.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
885.kwiech3.5753.57500
886.JustynaP3.5451.7291.186630
887.anna12643.5363.1114250
888.marwro3.5023.50200
889.asdmjs3.5002.490669341
890.Kolank03.4733.1613120
891.ska83.4583.45800
892.Terluk3.45096302.487
893.Marcin_Z.3.4392.8690570
894.juzekxx023.4362.025954457
895.leszcz3.4281.600951877
896.kszczep3.4181.8391.155424
897.WiktorK3.4103.41000
898.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
899.RobertGóra3.4021.9001.128374
900.anna_wiśniewska3.3902.502280608
901.połubiński_robert3.3693.36900
902.ambrozja1003.3572.284695378
903.ewab.3.3352.541612182
904.orosowiecki3.3251.5851.369371
905.Urlich_Tomasz3.3206546352.031
906.Darq3.3133.31300
907.Krzysztof_Kalarus3.3082.9220386
908.bialy203.3072.374350583
909.dawid2543.30601.1502.156
910.krybas3.2982.143916239
911.Dampc_Kasia3.2802.7000580
912.ostrowiecki3.2772.7924850
913.alwierzba3.263003.263
914.MonikaNJ3.2531.0062.083164
915.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
916.Nocun_Wojciech3.2493.24900
917.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
918.Pietkun_Karolina3.2443.24400
919.Lukrecja3.2211.5231.272426
920.aisa3.208003.208
921.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
922.krzysf773.1871.3165761.295
923.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
924.Lipka_M3.1852.290407488
925.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
926.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
927.Madzik883.1598432.116200
928.Dane_Kasia3.158103.157
929.halmarki3.156003.156
930.Mimzy3.1441.7041.147293
931.annapytel3.1308481.970312
932.Rasmussen_Bozenna3.1282.373409346
933.Perz_Pieron_Aleksandra3.1171.4301.229458
934.jarekmadej3.0991.717978404
935.Aleksander_Kunsdorf3.094003.094
936.tomekov3.0811.4893311.261
937.Łukasz283.0451.0761.534435
938.Tadeusz_Pilat3.038003.038
939.andrzejs323.0343.03400
940.EdwardB3.0313.03100
941.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
942.dorota.kober3.0207939391.288
943.dorpaj3.0141.826621567
944.Urszula493.0143.01400
945.wiktor_nik3.0123.01200
946.kasik5003.0101.881852277
947.Gasior_Wojciech3.00702.123884
948.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
949.Kyon2.9851.4091.334242
950.kimar112.98212.9810
951.wlodekro2.9691.6221.061286
952.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
953.Gawski_Marcin2.95402.9540
954.piotr_nojszewski2.9441.576560808
955.Wojciechowska_marta2.9311842.038709
956.Kostkowski2.91696201.954
957.drrejment2.91501.7861.129
958.kasiamon2.9141.2351.304375
959.michalina1802.8951.654864377
960.robin0002.87758902.288
961.alahal2.8591.5911.2680
962.Szostak_Marcin2.8552659131.677
963.ryszardgarncarek2.8401.573955312
964.syszol2.83201.4881.344
965.Krystyna.waw2.8242.82400
966.Krzysztof_Maszkowski2.8241.8339910
967.Durka_Stanisław2.8232.82300
968.JuliaD2.8221.340890592
969.Tajgete2.7971.542955300
970.jbaginski2.7931.336937520
971.Missagent02.7732.77300
972.Markus2.7691.51601.253
973.wojtwk19122.7391.651858230
974.Jankowski_MA2.7291.69001.039
975.Miraś_Ireneusz2.719002.719
976.Edmunda2.7181.0931.6250
977.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
978.MonikaS72.6981.2801.162256
979.george2.6782.67800
980.ewelina.jakubowicz2.6741.6151.0590
981.kasiulek2.6631.3131.066284
982.jolantaw2.6631.695663305
983.martyna_j2.65780001.857
984.GoskaGoska2.6551.588829238
985.hagna112.6541.9830671
986.Olbryś_Anna2.64702.6470
987.ewelina757122.6462.31548283
988.monika_kurek2.6421.5481.0940
989.Marianna_Różalska2.6311.496695440
990.lukasz.okla2.6111.996104511
991.Irena_Monika2.6095326291.448
992.Svetlove2.5992.1940405
993.dasobierajuk2.5981.1901.160248
994.ina2.5962.59600
995.sharacz2.5948831.7110
996.sstevens2.5942.561033
997.gruszczyński2.5791.422870287
998.Uzfjm2.5751.364958253
999.Kyjania2.55101.987564
1000.zawbor2.5501.305968277
1001.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
1002.astraIII2.5251.677387461
1003.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
1004.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
1005.Pawel_Jurewicz2.512132.4990
1006.annape2.50802.303205
1007.krzyko2.5041.4871.0170
1008.Jarosz_Adrian2.4932.49300
1009.beatabistram2.4811.312242927
1010.gbryk2.4771.268949260
1011.JustynaS2.4752.47500
1012.Luziński_Marcin2.4711.459226786
1013.KasiaD2.4702.47000
1014.Misztal_Ewa2.4671.299962206
1015.Marcin_Śnioch2.4661.279928259
1016.Maj_Paweł2.4652.46500
1017.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
1018.Joel_S2.4412.44100
1019.Katrinson2.4291.388720321
1020.AniNet2.4281.435656337
1021.Miazek2.420983848589
1022.teresaklosinska2.4121.60979013
1023.Tekla2.4092.40900
1024.bronislaw_wenta2.4012.2771240
1025.Rejnus2.3951.1101.2850
1026.Rosslyn19882.39001.641749
1027.Dubiczyńska_Maria2.38302.34439
1028.Joniec_Henryk2.3822.38200
1029.marrta2.3791121.548719
1030.MagdaBilska2.366002.366
1031.betka392.36002.3600
1032.kokorzyc2.3561.460625271
1033.snemelk2.3341.1331711.030
1034.Kafar_Marita2.3261.296812218
1035.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
1036.jusyd2.3171.271760286
1037.tpergalo2.3115195811.211
1038.Hałat_Anna2.30002.103197
1039.dzelka872.2941.241848205
1040.hykiel2.28502911.994
1041.Slavico2.285002.285
1042.DorotaL2.283002.283
1043.Tomasz_Struk2.275830450995
1044.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
1045.magdandrus2.2532.25300
1046.mar_markiewicz2.2461811.661404
1047.BogdanB2.2411.216886139
1048.los_wiola2.2381.23397827
1049.mkkmilek2.2361.17301.063
1050.Krasowska_Katarzyna2.2281.123884221
1051.Potomek_Wosinskich2.2221.197362663
1052.flo_ag2.2159421.19875
1053.walkip2.206002.206
1054.Elik7002.1981.4610737
1055.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
1056.tg3a2.1887481.4400
1057.Witkowska_Ewa2.1812932171.671
1058.sgubiec2.1781.4267520
1059.adiglowacki2.1672311.91125
1060.urbananna2.1622.16200
1061.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
1062.Sidor2.1592.15900
1063.klaudia1996232.1451.229668248
1064.kammp2.1391.156766217
1065.mago24102.1311.172729230
1066.Farmer19792.1161.27275688
1067.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
1068.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
1069.bzdrodow2.0712568071.008
1070.nenufar422.04801.297751
1071.Kozera_Piotr2.04101.441600
1072.compnet2.0404502801.310
1073.BNowak2.0341.4020632
1074.Mimimi842.0281.128750150
1075.Dawid992.025937947141
1076.efunia2.02402.0240
1077.Ivojag2.0226631.012347
1078.DariuszHeręza2.02109961.025
1079.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1080.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1081.Rzeszotek_Łukasz1.996846792358
1082.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1083.morloth1.9761.97600
1084.tomnow1.9751.97500
1085.kirstein1.9681.96800
1086.annastregiel1.9671.374319274
1087.Dusinska1.9661.062703201
1088.go.sien1.9521.67519978
1089.valdeq1.9321.047625260
1090.Roza.sz1.9191.7170202
1091.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1092.redie1.9161.177250489
1093.nieznalski1.9141.060632222
1094.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1095.kulik_agnieszka1.91195198862
1096.kipikasza1.9101.91000
1097.xtedek1.9091.15022737
1098.sj_sj1.9082851.6230
1099.Pawel_Gola1.8961.025700171
1100.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1101.yoake1.885889832164
1102.anulka241.8831.58425346
1103.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1104.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1105.JPool1.8731.057624192
1106.terciak1.8691.130554185
1107.apogorzelska1.8561.188458210
1108.przemek_m1.8541.005674175
1109.joanna_mironczuk1.85306061.247
1110.pbacik1.849001.849
1111.MateuszPol1.843001.843
1112.Barbara_Domagała1.8341.83400
1113.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1114.an_karnas1.8179170900
1115.Darth_Simba1.813669649495
1116.monika30551.81301.8130
1117.Akszeingar1.8121.6961160
1118.madzmatron1.80901.8090
1119.Woyass1.796838492466
1120.malgorzata_d1.787001.787
1121.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1122.agusja11.783989602192
1123.krzyosiek1.7831.78300
1124.Sikorska_Izabela1.76601.536230
1125.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1126.Bezimienny121.740001.740
1127.anowi19581.7311.275296160
1128.Cynthia_Witt1.73099567560
1129.anamorf1.730723801206
1130.Konrad_Dunst1.71701.377340
1131.AgnieszkaK1.7121.003548161
1132.AJKontkiewicz1.7113041.040367
1133.RyszardT1.709873638198
1134.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1135.jacklosi1.7061.70600
1136.jbstruzik1.7051.676029
1137.NowakMarcin1.7042893871.028
1138.Sobol741.701831673197
1139.pawełKa1.6911.5801110
1140.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1141.labuska791.6915031.13850
1142.robert.kantorek1.6861.0066800
1143.Ewa_Sobiech1.67901.212467
1144.StraszMarek1.675886582207
1145.Horg1.6721.029418225
1146.kaphis1.6679230744
1147.wicy1.6561.2264300
1148.UllaB1.6551.65500
1149.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1150.koba15071.6429890653
1151.guzia281.629592932105
1152.Batory_Marcin1.622785655182
1153.Boroch_Marek1.6211.4740147
1154.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1155.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1156.Ewa_Hus1.6140920694
1157.camel531.614596909109
1158.maria.j.nie1.60701.6070
1159.marlena12061.6021.4998815
1160.Megabyzos1.59953501.064
1161.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1162.piotrowski791.5972522811.064
1163.JSamborska1.588001.588
1164.aka831.586861588137
1165.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1166.AGillim1.5731.57300
1167.ZofiaWichtowska1.542001.542
1168.JanczewskaM1.5381.0010537
1169.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1170.Jerzy_Molski1.5369640572
1171.Płowik_Hubert1.523210888425
1172.kolaczkowska1.523823513187
1173.KesslingAnna1.522822481219
1174.rrwhite1.5181.488030
1175.romano581.515354870291
1176.maria.mazur1.514662635217
1177.mholy1.5137527610
1178.Andrew.77PL1.497585437475
1179.GąskaMariusz1.49001.378112
1180.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1181.walinska.ewa1.48683762920
1182.norbibuu1.4801.48000
1183.IrenaZGB1.477807512158
1184.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1185.eilis1.4641.21616484
1186.Horizon1.4601.46000
1187.Biskupska_Julia1.455819521115
1188.aelwira1.4531.20442207
1189.tatarak311.4511.45100
1190.RoRo5001.447001.447
1191.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1192.KostekP1.426794459173
1193.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1194.konradus1.41101.4110
1195.honorata1.410137661612
1196.tylerversluis1.4101.1720238
1197.rybolow1.3971.22467106
1198.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1199.grzesław1.378725511142
1200.Smach_Robert1.376228918230
1201.Mariola_Hadryś1.373542649182
1202.dstancel1.3711.37100
1203.Peikita1.36701.3670
1204.wasiliki1.36301.3630
1205.mszatilo1.361808392161
1206.Joanna521.34801.034314
1207.vnukinga1.345768460117
1208.sierszeng1.3381.33800
1209.Pelagiusz1.334665534135
1210.pmeek1.3341.33400
1211.MrDzwang1.33398825788
1212.wiktor_odelsk1.333001.333
1213.Magda20001.3301.33000
1214.AdamCA1.3241.32400
1215.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1216.DanusiaA1.3204840836
1217.mstrzelec1.312263147902
1218.Kwiatek491.312862331119
1219.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1220.Bloch_Elżbieta1.3101.31000
1221.achczi1.305442254609
1222.KDudzik1.3031.1550148
1223.Emerald1.2991.29900
1224.Croissante1.297703485109
1225.tiarella1.2951.29500
1226.Vasquez1.2861.28600
1227.suzana1.2727065660
1228.e_furmanczyk1.2680892376
1229.worwag1.263001.263
1230.sylweczka_221.258001.258
1231.julia_natalia1.2551.25500
1232.jart1.2498290420
1233.marcinguzek1.238760285193
1234.gajus811.237771317149
1235.basia1.23401.2340
1236.NikosK081.2291.22900
1237.joff1.22770847544
1238.arekw1.225694399132
1239.HorribileDictu1.2221.22200
1240.ananke19661.219629456134
1241.Frezja471.2187454730
1242.arrmen1.212665436111
1243.tomkarolak1.2117730438
1244.czj1.211288765158
1245.mlody_8121.209592501116
1246.Joanna_Hoffmann1.209832200177
1247.tfxhospod1.204639397168
1248.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1249.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1250.Bełc_Paweł1.2009690231
1251.Kupis_Artur1.196743287166
1252.marzanna621.1841.146038
1253.NataliaOpi1.1831.18300
1254.marcinma1.180001.180
1255.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1256.Cel.Magdalena1.165579470116
1257.Stęplowska_Anna1.164570251343
1258.Porzelska_Paulina1.1630553610
1259.kcocyk1.16148957696
1260.Mroz_Anna1.159001.159
1261.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1262.tommyser1.1461.14600
1263.Kaffi1.144559466119
1264.gumisiek1.14165139793
1265.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1266.WH1.132001.132
1267.basiaps1.1291.12900
1268.SlawomirB1.123557232334
1269.toto19741.117736128253
1270.monikatk1.1139430170
1271.kbinka1.10801.1080
1272.Jakub_Pypeć1.1035925110
1273.Marianna_P1.10356045885
1274.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1275.roman1091.084001.084
1276.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1277.Hoch_Jacek1.08101.0810
1278.Quit1.06801.0680
1279.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1280.enora1.0683657030
1281.B_Kamil1.0651.06500
1282.Dolkenty1.0651.06500
1283.m.monika1.0641.06400
1284.nataliafw1.060101.059
1285.wołczuch1.05979916244
1286.ewulab1.05929515515
1287.mwkmoch1.0590864195
1288.Kossowska_Ada1.0531.05300
1289.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1290.kdgs1.0458940151
1291.rafaello162451.04476124241
1292.Banaś_Robert1.0400712328
1293.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1294.Haegele1.039001.039
1295.Żaba_Antonina1.03801.0380
1296.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1297.Marcin_Kubiś1.0358620173
1298.Bryś_Martyna1.033347364322
1299.SzaflikJoanka1.03001.0300
1300.Mirek801.03001.0300
1301.witek_mazuchowski1.028570318140
1302.MariaRągowska1.028669620
1303.psemik1.028595302131
1304.MaciaE1.02564529783
1305.Tomasz_Malata1.0211.02100
1306.matt131.019469427123
1307.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1308.Turaj_Halina1.00601.0060
1309.Hermanos1.0011.00100
1310.bekel99681613446
1311.ewabo99599500
1312.Malinowski_Grzegorz9935290464
1313.Al_Mia99109910
1314.meggie990669218103
1315.karasm988297129562
1316.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1317.Krzychokiedzer98109810
1318.Dylewski_Adam981518353110
1319.Paulina_K9725244480
1320.krzysztof.kazmierczak967399464104
1321.adam.nojszewski96700967
1322.bibiasta965513328124
1323.Paszkowski955330440185
1324.krzszcz94746242263
1325.Rysak_Mateusz94500945
1326.JolantaN94221768153
1327.Kistowski_Mariusz94094000
1328.Kublicki_Włodzimierz93793700
1329.JakubRutkowski927498313116
1330.Gugnacki92500925
1331.Kuba_Wojtczak924485285154
1332.Justyna_Musiejewska92345337892
1333.kabzinski_lukasz912940818
1334.urluch907445283179
1335.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1336.WasniewskiTh90309030
1337.Boretti_Jerzy90344836095
1338.mskorkiewicz89689600
1339.radekp89500895
1340.Rydzyński_Jan88708870
1341.Michalak_Mariusz8825083740
1342.jjsowa88288200
1343.Pilnik_Wiktoryja8754280447
1344.jorbik87422970575
1345.matix12387008700
1346.Dzoanis8704614090
1347.arigato358682070661
1348.Kerysek86368016221
1349.a.brodowicz861488256117
1350.zajączek85108510
1351.Gruszczyński_Paweł84900849
1352.Hryniewicki_Paweł84308430
1353.ofski84148728074
1354.Rafal_PL84008400
1355.Agnieszka_K8376807582
1356.Przemiły83441132994
1357.Walerian_Skrendo8340734100
1358.miedzajac8336130220
1359.Głowacki_Maciej82982900
1360.jaskulka8253774480
1361.KuSto82400824
1362.Klaudia220882340633087
1363.Old_Water81600816
1364.Katarzyna_GT812303169340
1365.Moni2080943630964
1366.Dziubinski_Marcin809357351101
1367.Macsud80745928563
1368.Jarosław_Nawrot806247775
1369.Krzysztof_Fornalski805179315311
1370.Wiktor80380300
1371.Anna_Czaplicka8013334680
1372.Wojtek9997983334650
1373.EngelardAneta787389242156
1374.zuzanna78078000
1375.Cichy7774922850
1376.HubertLacki76807680
1377.bobik400076176100
1378.pruszek_k7603394210
1379.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1380.Wiesław_F75240329950
1381.Tomasz_Fiedorek7526110141
1382.tomaszi75075000
1383.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1384.siunek74319545989
1385.MalgorzataMat7423870355
1386.robert_duszynski73873800
1387.Monika_I737656081
1388.rabo36073573500
1389.bibinowik73200732
1390.hollerelk73107310
1391.zmyslowska72749099138
1392.majkey72146416988
1393.Tetiana72007200
1394.danielkolota720253128339
1395.dopam715380212123
1396.ewabe71571500
1397.BetiSzu71250815648
1398.Amalienborg70270200
1399.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1400.LucjaZatorska69929433471
1401.Respondek_Nicole69369300
1402.harufam68806880
1403.Aneta_Fisel68439321873
1404.jeczaj68168100
1405.Piotr_Kom68006800
1406.Morawicka_Justyna6754710204
1407.Nowik_Andrzej6685589515
1408.Anna_Radziszewska66400664
1409.pawel_k2316625470115
1410.monika510866018392385
1411.Samorajczyk_Łucja6594272320
1412.Cwynar_Justyna6504400210
1413.Szymaniak_Piotr64864800
1414.Artur0306198264429428862
1415.Uchymiak_Inga642425112105
1416.Dragan63800638
1417.jakub.witkowski63663600
1418.Marszałek_Marek63606360
1419.Paweł_Witkowicz6284960132
1420.Yaakov76265401967
1421.katgen62400624
1422.AgataMysliwskaChrostek62406240
1423.swodzyński62300623
1424.Lewandowski_Robert61035917576
1425.tulipan12360460220
1426.joannazyzik59900599
1427.Maciek_Ufnalewski594523071
1428.JanKarJas359259200
1429.JoannaL59159100
1430.osaczony3058958900
1431.Ducin58505850
1432.AlicjaSurmacka57600576
1433.Krajewski_Eugeniusz57257200
1434.Kwiatkowski57100571
1435.Skorek_A57126224465
1436.Monika_Piras56942811625
1437.robbi8956500565
1438.Mateusz_Grojec564539025
1439.MarcinR564050460
1440.Feltynowska_Grażyna563288102173
1441.Myrddin0156056000
1442.dalcryz55505550
1443.katarzyna.niedzielko54830218462
1444.Gryczewski_Witold547174245128
1445.Okuniewski055464067862
1446.Gajda_Beata54154100
1447.Iwona_Cierpikowska54030715578
1448.sla_zeb5400314226
1449.Sroka_Stanisław5344505826
1450.Augusiak_Andrzej53400534
1451.Atena4153153100
1452.szmitmat52925422649
1453.dobrochna_adamek52924320977
1454.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1455.Siberian6552305230
1456.Jakub.Śladowski521428093
1457.a.bartoszek52052000
1458.Kamiński_Janusz51329416455
1459.Koplinski_L49904990
1460.WaldemarG49800498
1461.Ving4972972000
1462.DFydrych49100491
1463.Palusinski_Pawel48904890
1464.Marta_Chmielińska48748700
1465.marcin_kowal4873150406
1466.jarymi48404840
1467.Ulinka48426517940
1468.Trotwood48304830
1469.Białobrzeski_Marek48200482
1470.Izis47500475
1471.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1472.AGorzad47247200
1473.PawelJ47247200
1474.ask47100471
1475.Dulski_Roman47000470
1476.Grodzieński_ZI46821719556
1477.marcin_b46746700
1478.wagabund4620292170
1479.Beksa459115104240
1480.h.zabczak45823917544
1481.Zawada_Cezary456658383
1482.Skubik_Michał45445400
1483.JulieMCRSz45445400
1484.SMalinowsky45145100
1485.mmama14473794820
1486.Wolnik_Joanna44044000
1487.Rostek_Wioleta43826512746
1488.mzj43722916444
1489.Chabrzyk_Piotr43643600
1490.Kubiak_Wioletta43616315258
1491.Ewa_Bodzek43124214940
1492.pawel_po42519719236
1493.Beata_Załęska41925711943
1494.Walczak_Piotr41920418332
1495.mjasinski41841800
1496.fiolet41618519437
1497.W_Marcin41541500
1498.Wojtek_Sokołowski41341300
1499.Mariusz_Kucharski412326860
1500.Frank_Wong41100411
1501.Kaniewska_Anna4082727354
1502.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1503.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1504.Augustynowicz_W40321214843
1505.Carolina39900399
1506.olkatom3953192056
1507.Theofilos3892790110
1508.vbstar201038800388
1509.Hinc_Iza38738700
1510.afra593872628243
1511.KPiechota38738700
1512.gregorian7638521413932
1513.Wasiński_P38400384
1514.arek_nelke38203820
1515.minawia3805244284
1516.Grazyna37900379
1517.klocek_danuta37725810118
1518.Krzysiek.f.723751841829
1519.jaklika37413522910
1520.WiesławGajdek37300373
1521.JanNiedźwiadek37003700
1522.Tomasz_Mierzejek36627214125
1523.MT36503650
1524.herMMan36503650
1525.razare36300363
1526.Dzbik_Agnieszka36121410047
1527.Nykiel_Gracjan36136100
1528.marekzaborski36100361
1529.A.Michałowski3581881700
1530.j.nykiel35500355
1531.nina35335300
1532.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1533.Skibiński_Tomasz3507724429
1534.NataliaBraun35035000
1535.ewelina_zielinska34934900
1536.magdus301134834800
1537.Beata197734834800
1538.Grażyna34400344
1539.kooiki34115414641
1540.JoannaKwiatkowska3382361020
1541.wilhelmho33217611937
1542.MirosławaP32900329
1543.Skarupa_Beth32832800
1544.MarSaw3281979239
1545.Michuel3251012240
1546.VValdek32300323
1547.Śliwiński_Arkadiusz31831800
1548.Bogdan_Przyzycki31600316
1549.Janowski_Paweł31400314
1550.Pohl_Mateusz31203120
1551.marek755308253055
1552.Sanecki_Krzysztof30300303
1553.cisowianka2030300303
1554.Tomkow30203020
1555.ksieski2st30003000
1556.Zofia_Kusztal299262325
1557.LilijaW29900299
1558.icecrypt29829800
1559.Jolanta672970164133
1560.Skrzetuski_Andrzej29200292
1561.Widłak_Aldona292222070
1562.Monika.C28915110929
1563.Śmiech_Michał28700287
1564.maziarek28600286
1565.marzenka2771529035
1566.Kolińska_Zofia27614910027
1567.oldhouseal27600276
1568.dgebka27513910729
1569.Anzorge_Anna27427400
1570.WitWitek2731638129
1571.carmilla27100271
1572.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1573.Budzynowski_Robert26700267
1574.danielfoote265201064
1575.szwiling2641587234
1576.aakob42611329435
1577.Przegalinski_Maciej2561078861
1578.Mariusz_Maj25625600
1579.Ślepowron31253204049
1580.MrTomAsh248018068
1581.netsoft2471326352
1582.Muraszko_Tamara24711110630
1583.dauttieg24524500
1584.Nowak_Jan1922451387631
1585.Piotrowski_JP2421071350
1586.wlodekja239221018
1587.Jana237531840
1588.Zadrożny_Rafał22900229
1589.Jabłoński_Andrzej2271317125
1590.majawojdalski@hotmail.com22622600
1591.wag-a22400224
1592.Mierzejewski223861370
1593.grzeszcze22322300
1594.ewadd22200222
1595.katkul322102219
1596.Wiktoria22002200
1597.historyk192022000220
1598.Malinowski_Waldemar21821800
1599.Romain2151186532
1600.gil_kasia21400214
1601.Mathias9121021000
1602.Zwierzyniecki210959619
1603.Kościuk_Agnieszka206134657
1604.Zygmunt_Zygmunt20500205
1605.sdworak20402040
1606.sadik20212010
1607.polgen7820100201
1608.dorota_bartosiewicz19900199
1609.erazmwol197016532
1610.Bobowiec_Iwona19401940
1611.Olaola11931384312
1612.ciechanowska_agata192987717
1613.Gagulski_Lukasz19219200
1614.Łuniewska_Ewa19001900
1615.teobald11891027017
1616.Klaudia_Cz18700187
1617.Jurczak_Bartosz18518500
1618.andrzejkapron18418400
1619.Savick184059125
1620.TadeuszChitruszko182150320
1621.Rogalińska_Halina180111069
1622.Bazyszyn_Liliana18000180
1623.Tomasz_Swierzb17800178
1624.Doda69178896821
1625.matt17800178
1626.BeataK17717700
1627.bogda2521761491116
1628.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1629.rotry17400174
1630.kasiar17400174
1631.Gromadka_Tomasz17394790
1632.tomasz11731105013
1633.alfatronik216900169
1634.Grzesiek18216816800
1635.Galazka_Barbara165140025
1636.pawelolszewski16500165
1637.kazik4616316300
1638.eshabe16300163
1639.askksa16216200
1640.dziadek_m60161010457
1641.dominikk15500155
1642.wietom15501550
1643.prankster153775917
1644.mchoci15215200
1645.natalia1986152994310
1646.GenTV150119031
1647.Krasny14914900
1648.JarekK14814800
1649.MarMat146884216
1650.MarcinKuźbik14514500
1651.m.rottenberg14400144
1652.aurora14400144
1653.Wirtualny141626514
1654.Mariuszzz13700137
1655.tomas92133104029
1656.Moszyńska_Paulina13203894
1657.JasekKutzuba13175560
1658.Diana13013000
1659.kola1612900129
1660.basia_pol128812621
1661.BohdanKD12800128
1662.beatka63612508243
1663.ANDY321124654217
1664.kathylapoz12312300
1665.Michał_Fronczak12300123
1666.Papciak_Małgorzata12212200
1667.efkama11700117
1668.Pawel_B11600116
1669.Gorecka_Malgosia11411400
1670.pitcairn198711411400
1671.anpiet11100111
1672.Irek_Bartkowski11000110
1673.lojka3511011000
1674.fplaton11011000
1675.vivace10901090
1676.Czarek13310875330
1677.111chris108592623
1678.adrianm107623213
1679.joannakov10600106
1680.Zagrobelna_Zofia10670279
1681.Marzena_Sosnowska10210200
1682.Gołąbowski_Wojciech10259430
1683.Michnowicz_Alicja100652015
1684.Bozenna990990
1685.majaszpot980980
1686.Bea9667290
1687.jabłońska-kruszewska_a960096
1688.Ł.A.Rynkowski96502323
1689.Andrzej_Stanislaw9256036
1690.adrian.g909000
1691.WelkaGrzegorz8848373
1692.Krzysztof_Wilczynski86383117
1693.kubajaworski848400
1694.AnuszewskaHonorata8406123
1695.marekkronikarz840084
1696.SztylerE8338396
1697.rayuela8247350
1698.mirebella820082
1699.akamieniak8143335
1700.Sofeicz797900
1701.Potyjówka79442411
1702.Starszewska_Marta770770
1703.Izabelab767600
1704.andrzej27740074
1705.mos_s7328441
1706.Purzyński727200
1707.Kożuchowski_Albin7106011
1708.Łuczniewski717100
1709.leszekh696900
1710.Berlin676700
1711.Baczewski_Robert660066
1712.Martaaaaa660660
1713.Hubicki_Roman600600
1714.Grzegorz_Bączek590059
1715.geneo590590
1716.adriana123595900
1717.astelcer555500
1718.skol490049
1719.Pecherska_Agnieszka4803810
1720.Gleinert_Karolina460460
1721.Dendrophilus440044
1722.Editche420042
1723.Górska_Jadwiga420042
1724.Pablo_Miarka410041
1725.KrystianJan400040
1726.Bajkowski_Bartosz4003010
1727.Marek_Wysocki390039
1728.Marek_Krzyżanowski380038
1729.agatek1806380038
1730.Adam_Leszczyński360036
1731.luczi88353500
1732.jkdobro353500
1733.Seba_Piotr3214162
1734.k_skrzyp280028
1735.Norelik2713122
1736.Ciech1993272700
1737.andrzej2511250025
1738.jan.ploszczyca250250
1739.Antolak_Olga150015
1740.bulledesavon140014
1741.KamilK130013
1742.szymonzeb2101000
1743.Maksymilian_Rzemiński5005
1744.Danna84400
1745.TomsKi19852110
1746.kujawa_cezary2200
1747.digajewski2110
1748.rick.zalewski1100
1749.geminioctavia1100
1750.Chuchracka_Iwona1100
donate
ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::