geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 30.688.53116.053.54610.062.3744.572.611

1.Danecka694.471383.561223.92486.986
2.Incognito612.463354.035155.154103.274
3.bozenabalaw606.278349.981194.07562.222
4.Jabłoński_Edward597.169327.787198.53570.847
5.Wojciech_Liśkiewicz579.927316.119170.12893.680
6.janusch502.198279.170177.19845.830
7.Basia_W482.124258.853181.76941.502
8.danisha407.403196.811164.06746.525
9.jackun382.379192.077123.49466.808
10.eliza1952380.359214.537114.23051.592
11.mmaziarski366.330134.791181.82949.710
12.jerzy_nowosielski347.888174.044113.18760.657
13.bazie312.231176.239100.47635.516
14.urszula_swierczynska305.558176.73295.36433.462
15.Michał_Golubiński288.227154.48587.84745.895
16.Misiewicz_Elżbieta287.884146.156108.95932.769
17.Sobieraj_Ewa276.573157.78283.55035.241
18.Jaskólska_Ewa274.863161.27784.61928.967
19.Skrzypczak_Bogumiła267.593142.97189.75134.871
20.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
21.WZI244.674180.44222.59141.641
22.Tylingo_Bozena226.890114.25676.46136.173
23.Izabela_Czaplicka216.212102.13085.91928.163
24.GTG_Silius_Radicum211.05330.21522.663158.175
25.halina208.466113.85372.57022.043
26.mteresa201.422105.11672.13924.167
27.Rafał_Albiński193.13592.31058.01442.811
28.Ciesielski_Marcin189.67279.96759.49950.206
29.Czarkowski_Jarosław177.42098.71253.94924.759
30.magnowa175.49096.49060.26918.731
31.jurekzur175.12296.53259.28319.307
32.Marek_Delert172.31676.67875.69919.939
33.Krystyna_Stanisławska170.59785.24360.94324.411
34.Myslinski158.75999.82944.48414.446
35.Krystyna_Malik151.98886.33450.26415.390
36.WaldemarChorążewicz149.33946.33256.02446.983
37.gz1411144.95383.47447.61913.860
38.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
39.nowak141.48774.27741.08226.128
40.Majewska_Renata139.10480.51642.59915.989
41.asska1139.10174.72950.12414.248
42.igoriosso138.89569.56042.74726.588
43.Kośnik_Krzysztof138.17080.80342.99214.375
44.K_Zochniak128.76947.96636.21444.589
45.Wilfried125.69468.08442.28915.321
46.Barbara_Kubcka125.57962.21347.28516.081
47.krzysztofjach1121.54062.63144.43614.473
48.ArturWilkicki119.20663.74529.63625.825
49.Berens_Jan118.77959.47430.76928.536
50.JZI117.97961.30540.93615.738
51.bkrajewska117.17359.83041.39415.949
52.ChmielowskaAnna116.32259.67127.60329.048
53.Steamroller_Fly116.19968.51134.68613.002
54.Tomek_Bogiel116.06869.46236.02110.585
55.Jegier115.87365.55335.85014.470
56.dRob115.81754.56547.74013.512
57.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
58.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
59.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
60.marta1044107.14144.41629.88532.840
61.grammy43116106.77156.88740.5189.366
62.Wlodzimierz_Macewicz106.17960.60830.01215.559
63.jorgus06104.70460.81228.90914.983
64.mziel104.51357.26026.68020.573
65.Koprowski.Jerzy100.22943.78940.38616.054
66.DorotaK99.50558.84826.97913.678
67.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
68.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
69.JanKontek95.38567.42919.4578.499
70.artekm94.63951.88137.9324.826
71.Krasieńko_Rafał92.61252.86128.51311.238
72.kabe091.13945.39536.5559.189
73.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
74.Wilnianka89.35043.42036.1669.764
75.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
76.RoPson88.41945.57031.35211.497
77.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
78.Gośka87.23032.22147.9087.101
79.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
80.magda_lena83.74543.55230.8069.387
81.pronobis82.25333.29642.9635.994
82.Dębowski_Józef81.45145.07127.5808.800
83.alus80.74930.93429.01720.798
84.Nikołaj79.4509.50649.85920.085
85.Kamila_Szymankiewicz76.81323.14950.9672.697
86.Maślanek_Joanna76.56840.37826.4459.745
87.Marynicz_Marcin76.22029.94132.37113.908
88.szubog76.05240.72626.6138.713
89.Czerkawska_Ewa76.05043.27131.858921
90.kotik774.80232.74819.74422.310
91.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
92.przodkowie.com73.971047.36326.608
93.Sludkowski_Darek73.70037.07225.65110.977
94.Krystyna_Domańska72.61135.76826.05810.785
95.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
96.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
97.Maryla_Celmer70.20530.16631.0448.995
98.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
99.olerys68.26236.84620.91910.497
100.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
101.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
102.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
103.GRAZYNECZKAAA64.17218.33221.29924.541
104.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
105.MGieras63.66534.37121.2078.087
106.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
107.JMrozowski63.25642.67413.2387.344
108.MagdaT62.61031.59824.4376.575
109.AniaS62.34430.72623.2628.356
110.annarenata61.47133.57820.0717.822
111.Grażyna_Przybysz60.68224.17730.4366.069
112.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
113.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
114.aniaosin59.55033.06420.2016.285
115.Jozef1159.45725.54018.83415.083
116.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
117.mwpkk57.42628.78022.4486.198
118.angap57.33128.17821.9547.199
119.Wojtowicz_Danuta57.11128.30320.4408.368
120.Bożena_Prymus56.56726.10421.1529.311
121.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
122.milosz56.12918.45020.28617.393
123.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
124.Aleksandra_Piętak55.48728.56419.8697.054
125.Ilona_Gieras54.54631.01416.6716.861
126.dzicz53.81019.47213.88720.451
127.aldonalata53.48326.39219.0528.039
128.Gadecki.Bogusław52.90319.33719.83513.731
129.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
130.Mania5352.26535.70011.6284.937
131.GZuzak51.82330.45116.8484.524
132.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
133.kate10349.86425.00516.6398.220
134.Kasia_Marchlińska49.43840.7938.443202
135.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
136.sloniatko6048.76833.0323.70512.031
137.Gałkiewicz_Urszula48.7535.60531.29511.853
138.peters48.42728.09314.4705.864
139.Krycha48.13731.73710.0346.366
140.frisgaard47.93825.28414.1548.500
141.Gawlik_Andrzej47.88520.96617.7889.131
142.krambud47.50815.32124.1937.994
143.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
144.Rafael46.87626.08713.4267.363
145.Koluszkowski_Henryk46.21125.99214.0736.146
146.janden46.02524.22915.8135.983
147.katnal45.67126.31413.9075.450
148.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
149.mlawiak44.71925.86512.6556.199
150.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
151.tomekpn43.66120.18817.0806.393
152.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.58118.66619.6795.236
153.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
154.Brozek_Oskar42.61121.29811.7379.576
155.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
156.tomes41.94615.28420.0836.579
157.Sloniasz41.55124.19012.9774.384
158.janocha141.13221.3638.52211.247
159.Krzysztof_Gruszka41.03223.74113.8783.413
160.Bugajska_Joanna40.84120.14514.0726.624
161.jur58boz40.62421.36116.3612.902
162.maed40.59623.02711.3106.259
163.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
164.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
165.Gordiasz40.4791.18639.2930
166.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
167.adamhen5540.21320.91414.0825.217
168.Ela_Ginalska40.16821.85513.6954.618
169.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
170.Janusz39.85114.84921.2233.779
171.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
172.Rozenau_Adam39.66023.19616.4640
173.Romanowski_Piotr39.62215.89615.9037.823
174.Ma_Sza39.58215.46816.8067.308
175.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
176.kasia_wilcz38.60527.61110.516478
177.ozanka38.54720.08513.4105.052
178.Borkowski.Wojciech38.26619.88714.5353.844
179.hannaostoja_swierczynska37.82921.32913.4333.067
180.Anna_S37.45828.1976.2962.965
181.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
182.mariola6137.23213.13916.9057.188
183.moyra77737.01519.73810.5086.769
184.piotrpola37.00819.60813.3684.032
185.MariannaF36.90320.61812.4363.849
186.Wieros36.83820.40012.7813.657
187.Sznober_Barbara36.4848.6826.87920.923
188.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
189.BasiaR36.32319.09614.2223.005
190.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
191.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
192.kolokolo35.55319.15513.2823.116
193.gregorry195334.94322.3318.2554.357
194.Baciński34.86213.1719.16012.531
195.Skolimowski_Tomasz34.85615.20814.2585.390
196.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
197.czarnuszewicz_bozena33.95517.75512.1134.087
198.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
199.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
200.Wioletta33.3346.12726.496711
201.miras12133.27623.1917.3102.775
202.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
203.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
204.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
205.stanisław4832.96223.9106.4942.558
206.PabianAus32.80715.45814.0423.307
207.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
208.jarekrad32.33217.51911.6743.139
209.Albin_Kożuchowski31.86219.7118.0194.132
210.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
211.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
212.angoss31.63218.1899.9263.517
213.Stradowski_Jacek31.47322.1905.2574.026
214.Mamaj_Jan31.38022.9034.0464.431
215.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
216.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
217.kucz_agnieszka31.00821.8656.2112.932
218.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
219.Szczepaniak_Tomasz30.36915.5477.3117.511
220.aerbert30.23918.6646.9064.669
221.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
222.Bibi30.10914.94511.3903.774
223.romanburczyk29.90316.01210.2363.655
224.Stasiak_Michał29.82017.1529.1083.560
225.Agata_KJ29.73715.57410.4933.670
226.Dąbr_Włodek29.55318.6238.5972.333
227.sowa7329.27817.5317.9593.788
228.bisiza29.22719.6305.7463.851
229.kujawiak29.00716.7939.5432.671
230.GrzeS28.89113.44511.1744.272
231.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
232.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
233.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
234.kamilo8627.17112.06814.263840
235.Berendzik_Malgorzata27.13013.5719.3034.256
236.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
237.Rruda27.08516.3038.7042.078
238.jerkre27.06515.1749.4042.487
239.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
240.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
241.Yerma26.86214.9238.6253.314
242.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
243.Adamiec_Walenty26.65215.1938.9142.545
244.m_jaro26.48215.2205.9615.301
245.Piotr_Romanowski26.47010.1606.9049.406
246.sarna21526.44417.4535.4803.511
247.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
248.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
249.ATUIN25.63913.0409.0123.587
250.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
251.Rafik000225.47513.52110.4081.546
252.x_hanna25.44913.7518.1403.558
253.artur.kozminski25.32614.5147.5283.284
254.Olik25.26912.4109.4603.399
255.Raciborski_Marek25.23624.893106237
256.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
257.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
258.pgorzad24.83912.8249.2392.776
259.Mieżyńska_Danuta24.83712.2839.3973.157
260.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
261.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
262.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
263.Petrax24.62812.70710.2971.624
264.grzech24.58324.58300
265.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
266.anton_burza24.41113.5774.4606.374
267.DorotaP24.33615.3367.0031.997
268.Walczak_Marta24.30414.4045.5284.372
269.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
270.margit23.96210.58711.3522.023
271.Schaetzlein_Michael23.9094.140019.769
272.Jagielski23.90012.0678.6893.144
273.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
274.kawal23.78315.5394.1994.045
275.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
276.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
277.krysmag23.3619.6819.7163.964
278.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
279.iwomi23.19513.8688.2131.114
280.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
281.Daniel_Leszczyk23.01612.5367.7912.689
282.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
283.krupabeata22.86110.6569.0393.166
284.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
285.Niemirski22.76910.23910.0782.452
286.Jason852422.7655.9967.1869.583
287.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
288.karol44422.57213.1597.6971.716
289.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
290.ela_cwiklinska22.46313.5907.4881.385
291.kat_pas22.28510.2039.9002.182
292.mena_u22.23711.2629.9121.063
293.piotrsm22.12513.3826.2902.453
294.krzaja21.95013.9855.9322.033
295.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
296.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
297.grzesm21.79311.2976.3854.111
298.Bogusław_Woyciech21.78311.2006.9613.622
299.Suska_J21.76212.1957.1402.427
300.hania21.71411.1687.9692.577
301.walet21.66614.3876.405874
302.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
303.kaskam21.38112.7484.7893.844
304.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
305.michal7221.29811.1168.0982.084
306.marekamin21.22918.4961.763970
307.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
308.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
309.kulsob20.43711.5066.5762.355
310.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
311.Jules20.36611.6295.5203.217
312.Nastian20.3234.05112.0834.189
313.arborpl20.28111.3546.6562.271
314.Domirka20.07310.4826.6462.945
315.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
316.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
317.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
318.aligatormp19.90019.90000
319.ula1119.8349.7807.3452.709
320.sbasiacz19.7299.7936.4763.460
321.Leszek12819.66016.26503.395
322.Projekt_OPI19.65011.4006.0482.202
323.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
324.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
325.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
326.halina4419.49211.9345.4592.099
327.angie19.41818.7300688
328.Stachwiuk_Elżbieta19.34312.3213.7043.318
329.Andrzej_Łęcki19.15412.1564.5512.447
330.arletaso19.14011.8162.6704.654
331.Strojczyk_Waldemar19.11210.6735.8272.612
332.Marcin_P19.0719.5508.2761.245
333.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
334.J.Borycki18.9888.8427.9112.235
335.beata_anna118.6736.05411.5671.052
336.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
337.barbarag.18.65513.75504.900
338.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
339.marek_kondrat18.39916.2491.613537
340.mierzyce18.3659.9276.8151.623
341.B_Boa18.3618.4337.8682.060
342.Metalloviec18.32911.7654.6111.953
343.dorotan18.3252.0446.7239.558
344.elgra18.08513.3743.3461.365
345.magdalena7217.9319.1986.6952.038
346.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
347.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
348.el_za17.6329.4336.3711.828
349.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
350.Mariańska_Małgorzata17.5978.6195.5383.440
351.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
352.beatab17.4798.4712.6686.340
353.bodzio5417.4279.8664.4543.107
354.jmzolt17.4168.1705.0284.218
355.grara17.39610.4305.1081.858
356.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
357.MagiQ17.28013.2441.0592.977
358.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
359.karolinaw17.2248.5705.2373.417
360.Gospel17.20310.2544.9022.047
361.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
362.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
363.marekn12417.0839.0596.1441.880
364.elżbieta17.03010.4002.9843.646
365.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
366.lidia195417.01517.01500
367.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
368.Jado16.93510.9884.8491.098
369.Obidka16.9228.2496.5882.085
370.vitoo16.87611.5541.6123.710
371.Andrzej.P16.86414.1751.921768
372.Juszyba16.85111.4513.5211.879
373.julka6616.83611.3134.2771.246
374.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
375.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
376.sieruga16.5615.7957.5713.195
377.joanna8416.48610.3214.5281.637
378.Machnik_H16.44912.0692.8651.515
379.ew_mar16.38710.6134.953821
380.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
381.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
382.Gosia25315.9597.1706.4132.376
383.Inula15.9527.8686.5281.556
384.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
385.olaf1715.88611.0733.3581.455
386.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
387.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
388.barbara_barbara15.7478.0684.5483.131
389.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
390.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
391.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
392.zetka15.6358.7824.8342.019
393.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
394.misty6915.54712.3402902.917
395.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
396.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
397.hlpedersen715.3665.6188.749999
398.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
399.kasiema15.1608.2516.9090
400.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
401.rdet15.0986.3963.8744.828
402.Janusz_Stankiewicz15.0967.5103.9673.619
403.Adalbertus15.073011.2543.819
404.kwroblewska15.0357.5582.9524.525
405.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
406.kasiek14.9827.3614.8282.793
407.Lenaar14.91313.0465131.354
408.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
409.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
410.Yskelo14.7827.8283.3373.617
411.Lag200014.7705.7726.7352.263
412.m_gry14.6838.4083.2213.054
413.maluszycka14.6738.1174.5102.046
414.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
415.Synowiec_Ela14.52110.0362.9961.489
416.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
417.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
418.wojtstyp14.3089.9273.2901.091
419.luigi3714.2578.1063.8052.346
420.T_Chamerski14.2476.1215.4352.691
421.dombas14.1963.1119.4091.676
422.adrian.kaszubski14.1919.7483.3181.125
423.krzypov14.1497.7582.2264.165
424.ztelega14.0977.6934.8881.516
425.Piachu214.0499.8081.2632.978
426.Irena_Kaczmarek13.9996.1886.6491.162
427.Brudka13.8546.7274.7822.345
428.zbzukowski13.7307.1005.1111.519
429.Walder_Wisława13.6744.89708.777
430.Chrzanowski_Stanisław13.6136.2485.7121.653
431.Urszula_Pogoń13.5915.6701.8036.118
432.agac13.4836.5161.6665.301
433.marjolena13.3974.7546.8681.775
434.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
435.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
436.MMar13.3016.9884.7641.549
437.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
438.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
439.Szalomszalom2013.1767.4493.9021.825
440.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
441.hal.ka12.9579.4102.951596
442.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
443.ToniR12.6726.4182.5253.729
444.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
445.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
446.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
447.griszka5012.3979.2762.973148
448.Jazzek12.38712.38700
449.Hening12.3709.3822.201787
450.Rutar12.3056.0943.8202.391
451.opol12.28911.481396412
452.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
453.dorocik13311.8747.4972.9741.403
454.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
455.Lewandowicz_Adam11.6584.9165.6271.115
456.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
457.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
458.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
459.kubakpro11.4916.5494.198744
460.basiula11.4895.7113.1292.649
461.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
462.brulion11.3812.6328.71237
463.jacwes11.349011.3490
464.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
465.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
466.nuernberg11.1687.0561.5602.552
467.tobi11.1676.3593.5211.287
468.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
469.Lukasz_Fajfrowski11.1557.0632.7241.368
470.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
471.maciejowski11.0774.3283.9332.816
472.Purski_Jan11.0094.9586.0510
473.KPM11.0015.7783.4201.803
474.bandziorek11.0013.2916.781929
475.krysta_s10.9635.4244.0381.501
476.historyk9910.9364.4303.7782.728
477.Robert120210.9045.0473.6942.163
478.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
479.jansz10.7425.7423.7311.269
480.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
481.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
482.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
483.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
484.rencr410.5586.2391.8482.471
485.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
486.Emkael10.3516.6472.0781.626
487.szczelba110.3515.3583.9701.023
488.Kucharro10.3014.6454.3201.336
489.mariuszek6910.2922.9643.7573.571
490.maria112m10.2443.7475.2261.271
491.szczesna10.2435.4264.332485
492.Witold_Trzeciak10.1975.8163.2281.153
493.Alinka10.1315.2643.6771.190
494.wmacoch10.1226.6172.5041.001
495.annakt10.1205.0153.3151.790
496.Marek7010.1134.5785.406129
497.Małgorzata200510.1016597.8261.616
498.mariola071110.07007.5562.514
499.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
500.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
501.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
502.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
503.Marzanka9.8464.7414.150955
504.kasejuka9.8356.0622.6911.082
505.malkam2559.8304.8173.2231.790
506.Oleszka9.7993.0686.027704
507.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
508.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
509.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
510.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
511.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
512.Artsanon9.6733.1313.0283.514
513.Artur599.6706.5441.8451.281
514.donchichot9.6465.0622.3502.234
515.magat19.61809.6180
516.Genowefa9.6093.2505.771588
517.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
518.B.Babiarz9.4514.8412.6451.965
519.Ula_W9.4466.8442.189413
520.Ulcia_d9.4343.3245.288822
521.miremik9.3725.0063.2821.084
522.Lewandowska_Justyna449.3208.055524741
523.OlaH9.2506.2892.210751
524.aeroseek29.1656.5721.4191.174
525.Uszyńska_Hanna9.1394.6093.2541.276
526.Obałek_Jacek9.1144.9813.398735
527.pbasik9.1095.1753.542392
528.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
529.badur9.0014.7753.0921.134
530.maja678.9504.4023.709839
531.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
532.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
533.Jarcun8.8133.6131.2223.978
534.Darek_Kiliszek8.7664.5543.576636
535.aktawres8.7506.84701.903
536.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
537.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
538.kkrasinski8.5373.85104.686
539.SILAM8.4966.1782742.044
540.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
541.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
542.Tomasz_Jedynak8.4694.4673.095907
543.Livia_Ditto8.4495.9642.183302
544.marzanna1758.4041.4194.0762.909
545.Kwos8.3766.1011.0451.230
546.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
547.Odrowąż8.3644.7992.616949
548.lukas498.3475.3832.428536
549.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
550.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
551.madzia3278.2507.7710479
552.Janiszewska_Janka8.2463.8873.546813
553.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
554.PawS968.1961.0565.9571.183
555.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
556.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
557.Grabis_Mirosława8.1478.14700
558.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
559.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
560.Lubryk8.096317.340725
561.krak2108.0732.6474.567859
562.papakulka8.0556.3811.122552
563.GrzeSwier8.0374.5211.8601.656
564.Kliber8.0096.76201.247
565.olenski_jan8.0074.66903.338
566.J1anka8.0006.784896320
567.przeski7.9673.71304.254
568.SebastianS7.9527.0299230
569.berfel7.9424.3892.665888
570.MIRMAZEK7.9247.7910133
571.ewakuszlik7.9065.0642.423419
572.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
573.barbara19477.8392.2069974.636
574.Garnek_Jarek7.76506.795970
575.poschadel7.7572.6224.255880
576.sekutnica7.7467.74600
577.RobertC7.7407.74000
578.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
579.ELADAB7.6884.5512.347790
580.anusia16107.6875.42702.260
581.NS_Jurek7.6823.9952.821866
582.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
583.Joculus7.6216.6550966
584.waldas7.5747.57400
585.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
586.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
587.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
588.Grażyna_Wójcik7.4674.66502.802
589.HalinaLitka7.45907.4590
590.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
591.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
592.pawko2237.3443.3981.6212.325
593.Król_Majewska7.2353.97403.261
594.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
595.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
596.Anetta_727.2003.7232.730747
597.kziecina7.1657.105060
598.craft7.1475.0411.553553
599.Felberg_Sławomir7.0803.8962.281903
600.A.Kuba7.0084.4841.925599
601.justynka166.9844.0052.9790
602.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
603.krzan6.9353.9021.2761.757
604.rjancz6.9232.8203.473630
605.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
606.Kasprzyk_Anna6.8623.0882.5781.196
607.Teerose6.84504.2572.588
608.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
609.62_6106.8184.1621.709947
610.charston906.7796.77900
611.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
612.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
613.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
614.basik6.7074.82601.881
615.tonffillka6.6883.8412.120727
616.naplopo6.6853.1925282.965
617.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
618.Joanna_D6.6313.2532.652726
619.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
620.graffik6.6082.8833.7250
621.arjanek486.6003.6291.7191.252
622.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
623.wld_lan6.4495.62656767
624.kulig326.4453.2072.504734
625.mira_wiech6.4093.7672.335307
626.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
627.Stando_Piotr6.3574.32402.033
628.Paula2576.3363.0052.980351
629.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
630.mirst6.3153871.7974.131
631.GG_Grudzien6.2956.1799224
632.aaricia1046.2653.6621.757846
633.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
634.Janka286.2374.5781.043616
635.rybecka6.2236.22300
636.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
637.neumann6.1315.116557458
638.Aleksandra_VanBever6.108006.108
639.Sławek_Binczak6.04206.0420
640.Krzych.K6.0213.1142.531376
641.beatpatt355.9981.8033.743452
642.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
643.janinka275.9453.7701.784391
644.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
645.Kempisty_Anna5.9041.3393.636929
646.arnel5.8914.7141131.064
647.rawli5.8762.4992.3111.066
648.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
649.keresz5.8255.36336894
650.Beata655.8252.7752.278772
651.grabkk5.8153.3322.4830
652.Grażyna.K5.7615.76100
653.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
654.Socha5.7254.703873149
655.Janusz_Kielak5.7184.598461659
656.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
657.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
658.pawel_tk5.6171.6323.9850
659.Stefańczyk5.610005.610
660.Kira5.6012.3663.2350
661.jperkowski5.5845.58400
662.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
663.marzenska75.5102.6532.102755
664.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
665.kiniastr5.4695.46900
666.Marek-L5.4451.0163.634795
667.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
668.Aga_Brz5.4262.6132.364449
669.bachach5.4249783.473973
670.jakozak5.3833.3251.604454
671.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
672.Annetti5.3692.9622.053354
673.jarumasta5.3512.8909341.527
674.WPawlica5.3422.6881.985669
675.kkurys5.2945.29400
676.Ewa_Tańska5.2783914.8870
677.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
678.vicek19785.2542.7681.887599
679.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
680.grad5.2322.8322.4000
681.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
682.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
683.dorotakw5.1802.7051.996479
684.Rozmysłowski_Marek5.1572.3167862.055
685.Malgonia5.1512.4982.056597
686.bezet5.1332.9531.962218
687.Bartek_M5.1333.0542.0790
688.imagines5.1174.0511.0660
689.tomczyk5.0793.43501.644
690.DankaW5.0791.5553.181343
691.annaurban5.0605.06000
692.broż_ka5.0501.1082.4911.451
693.Włodzimierz5.0303.440780810
694.rendziojaroslaw5.0212.6181.485918
695.karolszotek5.0207362873.997
696.Sochers4.9883.506771711
697.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
698.Katarzyna_714.9694.947022
699.boena4.9253.283757885
700.wojtek234.9054.90500
701.poszukiwaczka604.9003.770944186
702.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
703.marcinpt4.8841.0403.032812
704.keret4.8682.7572.01893
705.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
706.Stanikowski4.8083.594904310
707.pawkos834.8044.80400
708.Sz_Joanna4.7973.551830416
709.iksdar4.7912.5671.742482
710.swobodny4.76304.7630
711.lpruski224.7463.823187736
712.manyek21124.7334.73300
713.Orlik_Ala4.72804.7280
714.ahalaburda4.7246733.523528
715.tyburski4.723004.723
716._jaj_4.7214.72100
717.mastalerz4.7022.4321.835435
718.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
719.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
720.RyszardSys4.6874.4422450
721.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
722.mariusz90504.6521.4982.508646
723.Mirek19004.6233.1451.014464
724.aqkis4.62202.7041.918
725.grohel44.6143.731701182
726.Franek234.6072.5531.463591
727.Kocoń_Leszek4.60504.020585
728.mlazarecki4.5922.5321.510550
729.Mustad4.5892.7531.8360
730.Ania_Witkowska4.5803.0631.044473
731.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
732.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
733.Krystyna_Moćko4.564552.2272.282
734.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
735.Forma_Eugeniusz4.538004.538
736.Eder4.5342.5971.758179
737.Majcher4.5322262394.067
738.monikab4.5221.6517872.084
739.mejpien4.4441.4512.330663
740.Zubrzak4.4362.1766201.640
741.PiotrG4.4212.7541.457210
742.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
743.KrystynaZadworna4.3982.6301.461307
744.labarnerie4.3892.4581.475456
745.Kapelus4.3293.3369930
746.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
747.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
748.Teodozja4.3022.2151.0321.055
749.a.badowski4.2842.2551.637392
750.barbarafasiczka4.2714.27100
751.Robert14.2302.764841625
752.sandy10m4.2222.35201.870
753.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
754.DanielPratt4.2073.21492568
755.mglinkow4.1781.0272.890261
756.Scowron4.1552.7101.38560
757.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
758.andziulam4.0601.1412.382537
759.pawel.dyda4.0551.8839141.258
760.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
761.OlszewskiD4.0451.1502.754141
762.EwaH4.0422.0726911.279
763.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
764.prazmowska4.0382.1491.491398
765.robi1123.9932.4491.106438
766.amarylis393.9863.98600
767.Margaret_Stas3.9863.98600
768.BogusławBykowski3.9612.475935551
769.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
770.loknok13.94602.4891.457
771.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
772.jozek3.9211.5761.851494
773.jareczkisz3.8372.1941.279364
774.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
775.mwpch3.8222.649361812
776.ewastepien3.8201.9821.464374
777.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
778.Magroski493.8033.60310991
779.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
780.susic3.7803.78000
781.marla3.7721.8781.477417
782.JMarchewka3.7723.77200
783.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
784.EwaMolly3.7053.078445182
785.mirkania3.6742.502924248
786.nicky3.6723.258245169
787.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
788.jertom3.6423.64200
789.mariaro13.63498002.654
790.Banasiak_Antolak3.6121.8241.365423
791.tosia513.5913.59100
792.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
793.kwiech3.5753.57500
794.CaramonM3.560003.560
795.janusz_iwanowski3.5382.0291.124385
796.anna12643.5363.1114250
797.marwro3.5023.50200
798.asdmjs3.5002.490669341
799.Kolank03.4733.1613120
800.ska83.4583.45800
801.Nowik_Grzegorz3.43901.9431.496
802.Marcin_Z.3.4392.8690570
803.leszcz3.4281.600951877
804.anytram3.4111.5601.458393
805.WiktorK3.4103.41000
806.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
807.RobertGóra3.4021.9001.128374
808.ambrozja1003.3572.284695378
809.ewab.3.3352.541612182
810.Darq3.3133.31300
811.bialy203.3072.374350583
812.krybas3.2982.143916239
813.lechkar3.2942.571145578
814.Dampc_Kasia3.2802.7000580
815.ostrowiecki3.2772.7924850
816.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
817.alwierzba3.263003.263
818.MonikaNJ3.2531.0062.083164
819.Nocun_Wojciech3.2493.24900
820.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
821.Pietkun_Karolina3.2443.24400
822.Olczyk_Paweł3.2231.8641.032327
823.Lukrecja3.2211.5231.272426
824.aisa3.208003.208
825.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
826.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
827.Lipka_M3.1852.290407488
828.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
829.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
830.Dane_Kasia3.158103.157
831.halmarki3.156003.156
832.Mimzy3.1441.7041.147293
833.annapytel3.1308481.970312
834.krzysf773.1011.3164901.295
835.jarekmadej3.0991.717978404
836.tomekov3.0811.4893311.261
837.Elżbieta_Piwińska3.0801.7281.047305
838.Tadeusz_Pilat3.038003.038
839.andrzejs323.0343.03400
840.EdwardB3.0313.03100
841.Ewa_Prejs3.0299631.793273
842.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
843.dorpaj3.0181.826621571
844.Urszula493.0143.01400
845.kasik5003.0101.881852277
846.Pitlab2.9925841.466942
847.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
848.kimar112.98212.9810
849.Świętkowski_Dariusz2.98202.9820
850.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
851.Gawski_Marcin2.95402.9540
852.piotr_nojszewski2.9441.576560808
853.majkuss2.9341.298929707
854.Opalinski_Piotr2.9311.992244695
855.Kostkowski2.91696201.954
856.drrejment2.91501.7861.129
857.kasiamon2.9141.2351.304375
858.michalina1802.8951.654864377
859.orzechowski_m2.8871.775808304
860.robin0002.87758902.288
861.Madzik882.8668431.823200
862.alahal2.8591.5911.2680
863.adiglowacki2.8512312.59525
864.ryszardgarncarek2.8401.573955312
865.syszol2.83201.4881.344
866.projektpodlasie2.8262.0060820
867.Durka_Stanisław2.8232.82300
868.Tajgete2.7971.542955300
869.Stefanie_Matta2.7961.805771220
870.jbaginski2.7931.336937520
871.Markus2.7691.51601.253
872.wojtwk19122.7391.651858230
873.Jankowski_MA2.7291.69001.039
874.Miraś_Ireneusz2.719002.719
875.Edmunda2.7181.0931.6250
876.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
877.MonikaS72.6981.2801.162256
878.george2.6782.67800
879.jolantaw2.6631.695663305
880.martyna_j2.65780001.857
881.GoskaGoska2.6551.588829238
882.monika_kurek2.6421.5481.0940
883.Wojciechowska_marta2.6371841.744709
884.Marianna_Różalska2.6311.496695440
885.Irena_Monika2.6095326291.448
886.Missagent02.6002.60000
887.ina2.5962.59600
888.Lukasz_Kuc2.5822.58200
889.gruszczyński2.5791.422870287
890.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
891.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
892.Kyjania2.55101.987564
893.zawbor2.5501.305968277
894.grzesław2.5311.368821342
895.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
896.astraIII2.5251.677387461
897.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
898.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
899.annape2.50802.303205
900.krzyko2.5041.4871.0170
901.beatabistram2.4811.312242927
902.gbryk2.4771.268949260
903.JustynaS2.4752.47500
904.KasiaD2.4702.47000
905.Misztal_Ewa2.4671.299962206
906.Maj_Paweł2.4652.46500
907.hagna112.4631.7920671
908.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
909.Joel_S2.4412.44100
910.Katrinson2.4291.388720321
911.sstevens2.4252.42500
912.Miazek2.420983848589
913.AM_Kalski2.4161.529563324
914.teresaklosinska2.4121.60979013
915.Tekla2.4092.40900
916.bronislaw_wenta2.4012.2771240
917.Rejnus2.3951.1101.2850
918.brolly112.39202.183209
919.Rosslyn19882.39001.641749
920.Joniec_Henryk2.3822.38200
921.marrta2.3791121.548719
922.MagdaBilska2.366002.366
923.betka392.36002.3600
924.kokorzyc2.3561.460625271
925.snemelk2.3431.1331711.039
926.kasiulek2.3341.137954243
927.EANWhitson2.3301.113865352
928.Kafar_Marita2.3261.296812218
929.jusyd2.3171.271760286
930.JolantaN2.313211.668624
931.tpergalo2.3115195811.211
932.Hałat_Anna2.30002.103197
933.Terluk2.29796301.334
934.dzelka872.2941.241848205
935.Dobrzyńska_Anna2.2881.1841.05549
936.hykiel2.28502911.994
937.DorotaL2.283002.283
938.Tomasz_Struk2.275830450995
939.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
940.BogdanB2.2411.216886139
941.los_wiola2.2381.23397827
942.jolanta_kulinska2.237645979613
943.flo_ag2.2159421.19875
944.walkip2.206002.206
945.Elik7002.1981.4610737
946.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
947.mariadobroslawa2.194909613672
948.tg3a2.1887481.4400
949.urbananna2.1622.16200
950.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
951.klaudia1996232.1451.229668248
952.Farmer19792.1401.272756112
953.kammp2.1391.156766217
954.mago24102.1311.172729230
955.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
956.Uzfjm2.0881.111758219
957.bzdrodow2.0712568071.008
958.mar_markiewicz2.06501.661404
959.Luziński_Marcin2.0571.045226786
960.nenufar422.04801.297751
961.Kozera_Piotr2.04101.441600
962.compnet2.0404502801.310
963.BNowak2.0341.4020632
964.Jarosz_Adrian2.0312.03100
965.dasobierajuk2.029919917193
966.efunia2.02402.0240
967.Ivojag2.0226631.012347
968.DariuszHeręza2.02109961.025
969.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
970.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
971.ewa.okoniewska1.9969161.0800
972.morloth1.9761.97600
973.tomnow1.9751.97500
974.annastregiel1.9671.374319274
975.Jola_Zalesie1.9651.159580226
976.go.sien1.9521.67519978
977.andrzej_baran1.94401.87074
978.valdeq1.9321.047625260
979.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
980.redie1.9161.177250489
981.nieznalski1.9141.060632222
982.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
983.kulik_agnieszka1.91195198862
984.kipikasza1.9101.91000
985.Molencki_Rafał1.9101.91000
986.xtedek1.9091.15022737
987.sj_sj1.9082851.6230
988.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
989.yoake1.885889832164
990.anulka241.8831.58425346
991.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
992.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
993.JPool1.8731.057624192
994.terciak1.8691.130554185
995.swapgirly1.8691.86900
996.Kurlas_Cynthia1.8611.86100
997.ZbLin1.8581.2640594
998.apogorzelska1.8561.188458210
999.przemek_m1.8541.005674175
1000.joanna_mironczuk1.85306061.247
1001.pbacik1.849001.849
1002.Barbara_Domagała1.8341.83400
1003.Krzysztof_Maszkowski1.8331.83300
1004.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1005.Akszeingar1.8121.6961160
1006.madzmatron1.80901.8090
1007.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
1008.Woyass1.796838492466
1009.Witkowska_Ewa1.7872932171.277
1010.KRutko1.7859348510
1011.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1012.agusja11.783989602192
1013.krzyosiek1.7831.78300
1014.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1015.anowi19581.7311.275296160
1016.Cynthia_Witt1.73099567560
1017.anamorf1.730723801206
1018.JSamborska1.717001.717
1019.AgnieszkaK1.7121.003548161
1020.RyszardT1.709873638198
1021.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1022.Sobol741.701831673197
1023.Kacperm_sz1.6961.45916473
1024.pawełKa1.6911.5801110
1025.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1026.labuska791.6915031.13850
1027.robert.kantorek1.6861.0066800
1028.StraszMarek1.675886582207
1029.Horg1.6721.029418225
1030.wicy1.6561.2264300
1031.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1032.guzia281.629592932105
1033.Batory_Marcin1.622785655182
1034.Boroch_Marek1.6211.4740147
1035.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1036.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1037.Ewa_Hus1.6140920694
1038.camel531.614596909109
1039.maria.j.nie1.60701.6070
1040.marlena12061.6021.4998815
1041.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1042.piotrowski791.5972522811.064
1043.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1044.Bezimienny121.570001.570
1045.JustynaP1.559825579155
1046.ZofiaWichtowska1.542001.542
1047.JanczewskaM1.5381.0010537
1048.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1049.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1050.Jerzy_Molski1.5369640572
1051.Krawczyk_Wiesława1.535876489170
1052.Płowik_Hubert1.523210888425
1053.kolaczkowska1.523823513187
1054.KesslingAnna1.522822481219
1055.romano581.515354870291
1056.maria.mazur1.514662635217
1057.mholy1.5137527610
1058.GąskaMariusz1.49001.378112
1059.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1060.walinska.ewa1.48683762920
1061.norbibuu1.4801.48000
1062.NowakMarcin1.480289387804
1063.IrenaZGB1.477807512158
1064.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1065.tatarak311.4511.45100
1066.Biskupska_Julia1.450814521115
1067.RoRo5001.447001.447
1068.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1069.KostekP1.426794459173
1070.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1071.Krystyna.waw1.4121.41200
1072.konradus1.41101.4110
1073.rybolow1.3971.22467106
1074.Mimimi841.39570762563
1075.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1076.Marcin_Śnioch1.385636554195
1077.jacklosi1.3771.37700
1078.Mariola_Hadryś1.373542649182
1079.dstancel1.3711.37100
1080.Peikita1.36701.3670
1081.wasiliki1.36301.3630
1082.mszatilo1.361808392161
1083.anna_wiśniewska1.357469280608
1084.Joanna521.34801.034314
1085.vnukinga1.345768460117
1086.worwag1.342001.342
1087.sierszeng1.3381.33800
1088.Pelagiusz1.334665534135
1089.MrDzwang1.33398825788
1090.wiktor_odelsk1.333001.333
1091.Magda20001.3301.33000
1092.Darth_Simba1.327183649495
1093.AdamCA1.3241.32400
1094.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1095.Kwiatek491.312862331119
1096.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1097.achczi1.305442254609
1098.Emerald1.2991.29900
1099.Croissante1.297703485109
1100.Vasquez1.2861.28600
1101.Megabyzos1.2805350745
1102.e_furmanczyk1.2680892376
1103.sylweczka_221.258001.258
1104.julia_natalia1.2551.25500
1105.jart1.2498290420
1106.marcinguzek1.238760285193
1107.gajus811.237771317149
1108.basia1.23401.2340
1109.olka_elka1.2310967264
1110.NikosK081.2291.22900
1111.joff1.22770847544
1112.czj1.224288778158
1113.ananke19661.219629456134
1114.Frezja471.2187454730
1115.tomkarolak1.2117730438
1116.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1117.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1118.Bełc_Paweł1.2009690231
1119.Kupis_Artur1.196743287166
1120.marzanna621.1841.146038
1121.Stęplowska_Anna1.166570251345
1122.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1123.Cel.Magdalena1.165579470116
1124.kcocyk1.16148957696
1125.Mroz_Anna1.159001.159
1126.mstrzelec1.155263147745
1127.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1128.tommyser1.1461.14600
1129.gumisiek1.14165139793
1130.WH1.132001.132
1131.Horizon1.1311.13100
1132.basiaps1.1291.12900
1133.tylerversluis1.1171.0140103
1134.monikatk1.1139430170
1135.pawlowska_katarzyna1.1097054040
1136.kbinka1.10801.1080
1137.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1138.roman1091.084001.084
1139.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1140.Hoch_Jacek1.08101.0810
1141.Quit1.06801.0680
1142.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1143.enora1.0683657030
1144.B_Kamil1.0651.06500
1145.Dolkenty1.0651.06500
1146.m.monika1.0641.06400
1147.wołczuch1.05979916244
1148.ewulab1.05929515515
1149.mwkmoch1.0590864195
1150.Kossowska_Ada1.0531.05300
1151.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1152.kdgs1.0458940151
1153.Banaś_Robert1.0400712328
1154.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1155.Haegele1.039001.039
1156.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1157.Bryś_Martyna1.033347364322
1158.Dawid991.03142756341
1159.SzaflikJoanka1.03001.0300
1160.Mirek801.03001.0300
1161.witek_mazuchowski1.028570318140
1162.mariamikołaj1.0286793490
1163.MariaRągowska1.028669620
1164.psemik1.028595302131
1165.MaciaE1.02564529783
1166.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1167.Turaj_Halina1.00601.0060
1168.Hermanos1.0021.00200
1169.ewabo99599500
1170.Al_Mia99109910
1171.meggie990669218103
1172.karasm988297129562
1173.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1174.honorata986137661188
1175.Dylewski_Adam981518353110
1176.Paulina_K9725244480
1177.krzysztof.kazmierczak967399464104
1178.adam.nojszewski96700967
1179.bibiasta965513328124
1180.krzszcz94746242263
1181.KDudzik9467980148
1182.Rysak_Mateusz94500945
1183.Kublicki_Włodzimierz93793700
1184.JakubRutkowski927498313116
1185.Gugnacki92500925
1186.Kuba_Wojtczak924485285154
1187.Justyna_Musiejewska92345337892
1188.urluch907445283179
1189.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1190.WasniewskiTh90309030
1191.Boretti_Jerzy90344836095
1192.radekp89500895
1193.Rydzyński_Jan88708870
1194.Agnieszka_Kluzek8852260659
1195.Michalak_Mariusz8825083740
1196.jorbik87422970575
1197.matix12387008700
1198.Dzoanis8704614090
1199.arigato358682070661
1200.Kerysek86368016221
1201.Paszkowski86233044092
1202.a.brodowicz861488256117
1203.zajączek85108510
1204.Gruszczyński_Paweł84900849
1205.Hryniewicki_Paweł84308430
1206.ofski84148728074
1207.miedzajac8336130220
1208.Głowacki_Maciej82982900
1209.jaskulka8253774480
1210.Old_Water81600816
1211.arekw81146525690
1212.Macsud80745928563
1213.Kyon80624749960
1214.Krzysztof_Fornalski805179315311
1215.Wiktor80380300
1216.Wojtek9997983334650
1217.EngelardAneta787389242156
1218.Anna_Radziszewska78200782
1219.zuzanna78078000
1220.Cichy7774922850
1221.LavinkaTrinkelson77477400
1222.HubertLacki76807680
1223.kabzinski_lukasz76400764
1224.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1225.Wiesław_F75240329950
1226.Tomasz_Fiedorek7526110141
1227.tomaszi75075000
1228.stojex74650820038
1229.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1230.siunek74319545989
1231.MalgorzataMat7423870355
1232.robert_duszynski73873800
1233.Monika_I737656081
1234.Szostak_Marcin73526540664
1235.hollerelk73107310
1236.zmyslowska72749099138
1237.Smach_Robert72354479190
1238.majkey72146416988
1239.Tetiana72007200
1240.dopam715380212123
1241.BetiSzu71250815648
1242.sharacz70807080
1243.Amalienborg70270200
1244.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1245.LucjaZatorska69929433471
1246.Respondek_Nicole69369300
1247.kominiak69269200
1248.Michal_Sk69236126665
1249.harufam68806880
1250.Aneta_Fisel68439321873
1251.jeczaj68168100
1252.Morawicka_Justyna6754710204
1253.Masia67506750
1254.Nowik_Andrzej6685589515
1255.aka8366735726446
1256.pawel_k2316625470115
1257.Samorajczyk_Łucja6594272320
1258.Cwynar_Justyna6504400210
1259.Szymaniak_Piotr64864800
1260.stemo616460432214
1261.Uchymiak_Inga642425112105
1262.Dragan63800638
1263.Marszałek_Marek63606360
1264.Yaakov76265401967
1265.katgen62400624
1266.AgataMysliwskaChrostek62406240
1267.bertha61600616
1268.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1269.Joanna_Hoffmann6125000112
1270.Lewandowski_Robert61035917576
1271.tulipan12360460220
1272.Maciek_Ufnalewski594523071
1273.JoannaL59159100
1274.osaczony3058958900
1275.AlicjaSurmacka57600576
1276.Krajewski_Eugeniusz57257200
1277.Kwiatkowski57100571
1278.Skorek_A57126224465
1279.Monika_Piras56942811625
1280.dawid2545670227340
1281.robbi8956500565
1282.ewa_marciniak5651164490
1283.Feltynowska_Grażyna559284102173
1284.dalcryz55505550
1285.magdandrus55455400
1286.katarzyna.niedzielko54830218462
1287.Gryczewski_Witold547174245128
1288.Wyszynski_K54500545
1289.Iwona_Cierpikowska54030715578
1290.sla_zeb5400314226
1291.Sroka_Stanisław5344505826
1292.Augusiak_Andrzej53400534
1293.Atena4153153100
1294.szmitmat52925422649
1295.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1296.Kamiński_Janusz51329416455
1297.rafaello1624549949900
1298.WaldemarG49800498
1299.Ving4972972000
1300.Katarzyna_GT49131116911
1301.DFydrych49100491
1302.Palusinski_Pawel48904890
1303.Marta_Chmielińska48748700
1304.marcin_kowal4873150406
1305.jarymi48404840
1306.Białobrzeski_Marek48200482
1307.Izis47500475
1308.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1309.ask47100471
1310.Dulski_Roman47000470
1311.Grodzieński_ZI46821719556
1312.marcin_b46746700
1313.Beksa459115104240
1314.Zawada_Cezary456658383
1315.Skubik_Michał45445400
1316.marek75544825314055
1317.mmama14473794820
1318.Wolnik_Joanna44044000
1319.Rostek_Wioleta43826512746
1320.mzj43722916444
1321.Chabrzyk_Piotr43643600
1322.Kubiak_Wioletta43616315258
1323.Ewa_Bodzek43124214940
1324.Kolk_Osyoiewska42442400
1325.Beata_Załęska41925711943
1326.fiolet41618519437
1327.Mariusz_Kucharski412326860
1328.Koplinski_L40904090
1329.Kaniewska_Anna4082727354
1330.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1331.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1332.Augustynowicz_W40321214843
1333.Carolina39900399
1334.olkatom3953192056
1335.Theofilos3892790110
1336.vbstar201038800388
1337.gregorian7638521413932
1338.Wasiński_P38400384
1339.arek_nelke38203820
1340.Rafal_PL38203820
1341.Grazyna37900379
1342.klocek_danuta37725810118
1343.Kaffi37519814928
1344.Krzysiek.f.723751841829
1345.jaklika37413522910
1346.WiesławGajdek37300373
1347.JanNiedźwiadek37003700
1348.MT36503650
1349.herMMan36503650
1350.razare36300363
1351.Dzbik_Agnieszka36121410047
1352.Nykiel_Gracjan36136100
1353.marekzaborski36100361
1354.A.Michałowski3581881700
1355.j.nykiel35500355
1356.nina35335300
1357.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1358.Skibiński_Tomasz3507724429
1359.NataliaBraun35035000
1360.Beata197734834800
1361.Grażyna34400344
1362.kooiki34115414641
1363.JoannaKwiatkowska3382361020
1364.JulieMCRSz33233200
1365.MirosławaP32900329
1366.MarSaw3281979239
1367.Michuel3251012240
1368.VValdek32300323
1369.Bogdan_Przyzycki31600316
1370.Pohl_Mateusz31203120
1371.swodzyński30700307
1372.monika51083061839231
1373.cisowianka2030300303
1374.ksieski2st30003000
1375.LilijaW29900299
1376.icecrypt29829800
1377.Jolanta672970164133
1378.Skrzetuski_Andrzej29200292
1379.Widłak_Aldona292222070
1380.Monika.C28915110929
1381.panter28813212135
1382.wlodekro2881718334
1383.Śmiech_Michał28700287
1384.maziarek28600286
1385.marzenka2771529035
1386.dgebka27513910729
1387.Anzorge_Anna27427400
1388.carmilla27100271
1389.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1390.Zwierzyniecki26911911733
1391.Budzynowski_Robert26700267
1392.szwiling2641587234
1393.aakob42611329435
1394.Przegalinski_Maciej2561078861
1395.Mariusz_Maj25625600
1396.juzekxx022491536333
1397.MrTomAsh248018068
1398.Muraszko_Tamara24711110630
1399.dauttieg24524500
1400.Nowak_Jan1922451387631
1401.Piotrowski_JP2421071350
1402.wlodekja239221018
1403.Jana237531840
1404.aelwira235193042
1405.Zadrożny_Rafał22900229
1406.Jabłoński_Andrzej2271317125
1407.majawojdalski@hotmail.com22622600
1408.matt132241912112
1409.wag-a22400224
1410.Mierzejewski223861370
1411.ewadd22200222
1412.katkul322102219
1413.Rzeszotek_Łukasz22002200
1414.Wiktoria22002200
1415.historyk192022000220
1416.Malinowski_Waldemar21821800
1417.Romain2151186532
1418.gil_kasia21400214
1419.Zygmunt_Zygmunt20500205
1420.sdworak20402040
1421.sadik20212010
1422.polgen7820100201
1423.dorota_bartosiewicz19900199
1424.erazmwol197016532
1425.Bobowiec_Iwona19401940
1426.Olaola11931384312
1427.Gagulski_Lukasz19219200
1428.Łuniewska_Ewa19001900
1429.Jurczak_Bartosz18518500
1430.andrzejkapron18418400
1431.TadeuszChitruszko182150320
1432.Rogalińska_Halina180111069
1433.Bazyszyn_Liliana18000180
1434.Tomasz_Swierzb17800178
1435.Doda69178896821
1436.matt17800178
1437.BeataK17717700
1438.rotry17600176
1439.bogda2521761491116
1440.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1441.Gromadka_Tomasz17394790
1442.tomasz11731105013
1443.alfatronik216900169
1444.Galazka_Barbara165140025
1445.pawelolszewski16500165
1446.kazik4616316300
1447.eshabe16300163
1448.netsoft163684352
1449.askksa16216200
1450.dziadek_m60161010457
1451.dominikk15500155
1452.wietom15501550
1453.mchoci15215200
1454.natalia1986152994310
1455.JarekK14814800
1456.MarMat146884216
1457.m.rottenberg14400144
1458.aurora14400144
1459.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1460.Wirtualny141626514
1461.Moszyńska_Paulina13203894
1462.Diana13013000
1463.kola1612900129
1464.afra5912812800
1465.basia_pol128812621
1466.anpiet12600126
1467.beatka63612508243
1468.Savick12500125
1469.ANDY321124654217
1470.kathylapoz12312300
1471.Papciak_Małgorzata12212200
1472.efkama11700117
1473.Gorecka_Malgosia11411400
1474.Irek_Bartkowski11000110
1475.lojka3511011000
1476.fplaton11011000
1477.vivace10901090
1478.111chris108592623
1479.PawelJ10810800
1480.bekel108593910
1481.adrianm107623213
1482.joannakov10600106
1483.Michnowicz_Alicja100652015
1484.Bozenna990990
1485.Danna8994095
1486.majaszpot980980
1487.Bea9667290
1488.jabłońska-kruszewska_a960096
1489.Ł.A.Rynkowski96502323
1490.Andrzej_Stanislaw9256036
1491.adrian.g909000
1492.WelkaGrzegorz8848373
1493.kubajaworski848400
1494.AnuszewskaHonorata8406123
1495.marekkronikarz840084
1496.SztylerE8338396
1497.mirebella820082
1498.akamieniak8143335
1499.Sofeicz797900
1500.Potyjówka79442411
1501.Starszewska_Marta770770
1502.Izabelab767600
1503.mos_s7328441
1504.Purzyński727200
1505.Kożuchowski_Albin7106011
1506.Łuczniewski717100
1507.Berlin676700
1508.Baczewski_Robert660066
1509.Hubicki_Roman600600
1510.MarcinR600060
1511.Grzegorz_Bączek590059
1512.geneo590590
1513.adriana123595900
1514.Klaus_Marcin510510
1515.skol490049
1516.Pecherska_Agnieszka4803810
1517.kaphis474700
1518.Gleinert_Karolina460460
1519.Dendrophilus440044
1520.Editche420042
1521.Górska_Jadwiga420042
1522.KrystianJan400040
1523.Bajkowski_Bartosz4003010
1524.Dubiczyńska_Maria390039
1525.Marek_Wysocki390039
1526.Marek_Krzyżanowski380038
1527.agatek1806380038
1528.Adam_Leszczyński360036
1529.jkdobro353500
1530.Seba_Piotr3214162
1531.jbstruzik290029
1532.k_skrzyp280028
1533.kujawa_cezary272700
1534.andrzej2511250025
1535.Antolak_Olga150015
1536.bulledesavon140014
1537.Maksymilian_Rzemiński5005
1538.digajewski2110
1539.TomsKi19851010
1540.rick.zalewski1100
1541.geminioctavia1100
1542.Adriano9411001
donate
Online: 1, ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::